تبلیغات موثر با چاپ تقویم رومیزی

تبلیغات موثر با چاپ تقویم رومیزی

امروزه شاهد گستره عظیمی از هدایای تبلیغاتی هستیم. یکی از موثرترین این هدایا تقویم رومیزی است. چاپ تقویم رومیزی به موجب تبلیغات و نام‌ آوری خدمات و شرکت‌ها بسیار پیشنهاد می‌شود. تقاضا برای تقویم‌های رومیزی زیاد است، چراکه این هدیه تاثیر شگرفی بر افراد مختلف می‌گذارد. در این مطلب برآنیم شما را با تاثیرات مثبت چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی بر گسترش و محبوبیت برند آشنا کنیم.

با وجود عصر رسانه‌ای و دیجیتالی امروزه، بازهم اهمیت تقویم‌های رومیزی غیر قابل انکار است. تقویم‌های رومیزی در مکان‌های تجاری، اداری، خانگی و غیره کاربرد ویژه ای دارند. قیمت مناسب، گستردگی در طرح، رنگ و جنس از جمله خصوصیات تقویم‌های رومیزی است.

تقویم رومیزی، بازاریابی مقرون به صرفه

تقویم رومیزی، بازاریابی مقرون به صرفه

تقویم‌های رومیزی یکی از آیتم‌های بازاریابی مقرون‌به‌صرفه هستند. امکان درج انواع تصاویر دلخواه شما و نام تجاری موسسه یا شرکت روی تقویم‌های رومیزی وجود دارد. تقویم‌های رومیزی این فرصت را برای شما فراهم می‌کنند که طرح‌های اختصاصی و سفارشی خود را روی آن چاپ کنید و در معرض دید افراد زیادی قرار دهید.

از آنجایی که تقویم‌های رومیزی در جنس‌های مختلف وجود دارند، از این رو با توجه به جنس آن قیمت تقویم مشخص می‌شود. این ویژگی باعث شده است که به‌راحتی آن را به تعداد بالا و با هزینه کم چاپ کنید. با سفارش چاپ تقویم رومیزی در تعداد بالا، هزینه‌های چاپ تقویم کاهش می‌یابد. سفارش تقویم تبلیغاتی با بهترین قیمت و مدل های جدید زیاد در سایت چاپو موجود است.

بهترین ابزار برند سازی

یکی از بهترین ابزارهای برندسازی و محبوبیت، چاپ تقویم رومیزی است. تقویم‌های رومیزی با نمایش دادن انواع اطلاعات مربوط به سازمان و شرکت، نام تجاری و برند شما را به افراد نشان می‌دهد. چنانچه قصد دارید پیامی را به گوش مشتری‌های خود برسانید، تقویم‌های رومیزی از بهترین محصولات هستند.

یکی از بهترین ابزارهای برندسازی و محبوبیت، چاپ تقویم رومیزی است

افراد با قرار دادن تقویم‌های رومیزی در منزل یا محل کار خود، هر روز برند شما را مشاهده می‌کنند و این نام تجاری در ذهن شما نقش می‌بندد. تقویم‌های رومیزی علاوه بر اینکه در منازل و اداره‌ کاربرد ویژه‌ای دارند، در محل‌های عمومی دیگری نظیر مدارس، مراکز پزشکی، کتابخانه‌ها کاربرد ویژه ای دارد.

افراد با دیدن تقویم‌های رومیزی در این محل ها برند شما را به ذهن می‌سپرند. تقویم‌های رومیزی در هر جایی که قرار بگیرند، توجه افراد بی شماری را به خود جلب می‌کنند.

 

تقویم رومیزی هدیهای متفکرانه

چاپ تقویم رومیزی با طراحی ‌های متفکرانه و خلاقانه، هدیه‌ای کاربردی و زیبا به شمار می ‌آید. تقویم‌های رومیزی با طراحی‌های زیبا و جذاب، توجه افراد زیادی را به خود جلب می‌کنند. همچنین دریافت تقویم‌های رومیزی به عنوان هدیه، افراد را بسیار خوشحال می‌کند. این نوع تقویم ها هدایای تبلیغاتی ارزان و ویژه ای هستند که طی سال در معرض دید عوام قرار می ‌گیرند. تقویم رومیزی هدیه‌ای کاربردی و مفید است که در طول ماه‌های متمادی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ از این رو هدیه‌ای مانا محسوب می‌شود.

تقویمهای رومیزی سفارشی

سفارش تقویم‌های سفارشی به منظور لیست مجموعه‌ای رویدادها یا تاریخ‌های خاص وجود دارد

امکان سفارش تقویم‌های سفارشی به منظور لیست مجموعه‌ای رویدادها یا تاریخ‌های خاص وجود دارد. در حقیقت در این نوع تقویم‌ها، مناسبت‌های دلخواه و مطابق با حوزه کاری شما مشخص می‌ شوند.

طراحی تقویم رومیزی

چنانچه تقویم‌های رومیزی هوشمندانه و مبتکرانه طراحی شود، امکان جذب مشتری‌های بیشتر نیز افزایش پیدا می‌ کند. برای نمونه افزودن برگه‌های یادداشت، ایده‌ای فوق‌العاده برای کاربردی‌تر کردن تقویم‌های رومیزی است. برگه‌های یادداشت، فرصت مکتوب کردن انواع برنامه‌های مختلف کاری و شخصی را شما فراهم می‌کند.

 عوامل متعددی در هزینه تقویم رومیزی تبلیغاتی نقش دارند. برای نمونه تقویم‌های این نوع که از جنس و کیفیت بهتری ساخته شده‌اند، نسبت به سایر انواع گران‌تر هستند. همچنین بعضی از این تقویم‌ها دارای ویژگی‌های بیشتری نسبت به مدل‌های دیگر هستند. برای مثال، در دو روی صفحات آن‌ها طرح‌های سفارشی چاپ شده است. انتخاب کاغذ نیز در تعیین قیمت تاثیر بسزایی دارد. در ادامه به تفصیل به شرح این مطالب خواهیم پرداخت.

هزینههای چاپ روی صفحات تقویم رومیزی

عوامل متعددی از قبیل چاپ بر روی صفحات، پشت صفحات، آستر و لت برای احتساب هزینه کلی تقویم‌ های رومیزی موثر هستند.

هزینه‌های چاپ روی صفحات تقویم رومیزی

چاپ روی صفحات

در طراحی‌های تقویم‌های رومیزی بخشی از صفحات تقویم به عنوان فضایی خالی مد نظر قرار گرفته می‌شود. این قسمت کارکرد ویژه‌ای برای درج طرح، نوشته و لوگوی شرکت‌ها و سازمان‌ها دارد. طبق سلیقه افراد نوع طرح، رنگ‌های به کار برده شده در تقویم، تعداد کلمات به کار برده شده، رنگی یا سیاه و سفید بودن تقویم‌های رومیزی متفاوت است.

چاپ پشت صفحات

در هر صفحه از تقویم‌های رومیزی شاهد یک برگه از سال هستیم. یکی از مزایای این نوع چاپ، قراردادن تصاویر و تبلیغات مد نظر در پشت صفحه است. با توجه به اینکه این بخش منحصرا برای درج متن و تصاویر دلخواه شما در نظر گرفته شده است، برای قرار دادن انواع تبلیغات پیشنهاد می‌شود.

هزینه چاپ آستر و لت

در برخی از تقویم‌های رومیزی شاهد برگه‌هایی اضافی علاوه بر برگه‌های اصلی تقویم هستیم. این برگه‌ها با هدف قراردادن عکس‌های تبلیغاتی هستند. خوب است بدانید این برگه‌ها آستر نام دارند.

سخن آخر

کاربرد اصلی تقویم‌های رومیزی، در یادآوری قرارها و برنامه ریزی‌های شخصی و تجاری است. تقویم‌های رومیزی علاوه بر کاربردهای ویژه‌ای که در مصارف تجاری و اداری دارند، در امور داخلی و شخصی نیز کاربرد دارند. برای مثال برای یادآوری روزهای تولد، سالگردها و تعطیلات و غیره از این وسیله استفاده می‌شود.

 همه افراد در محل کار یا محل زندگی خود حداقل از یک تقویم استفاده می‌کنند. تقویم‌های رومیزی از پرطرفدارترین تقویم‌های مصرفی در این امور هستند. همچنین رابطه‌ای مثبت و فوق‌العاده بین نام تجاری شما و کاربران ایجاد می‌کند. این نوع تقویم‌ها نقش موثری برای تبلیغ شرکت‌های خدماتی مفید مورد نیاز افراد در مواقع ضروری دارد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

فهرست مطالب

مقالات دیگر

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حسین زاده
حسین زاده
9 months ago

ممنون از توضیحات خوب تون برای مطب ۱۰۰ ها هم بخوایم میزنید تقویم رومیزی ؟