۵ راز ناگفته چاپ جعبه شیرینی !

5 راز ناگفته چاپ جعبه شیرینی

چاپ جعبه شیرینی یکی از مسائلی است که ارائه دهندگان خدمت در زمینه فروش شیرینی باید توجه زیادی به آن داشته باشند. شیرینی ها از محصولات خوشمزه و دوست داشتنی هستند که مورد علاقه افراد زیادی به حساب می آیند. این محصول خوشمزه در دیدگاه اول توسط بسته بندی و جعبه خود معرفی می شود. در واقع یکی از تاثیرگذارترین مسائل در فروش شیرینی ها جعبه های شیک، جالب و خاص آنها است. برای طراحی جعبه مناسب باید ایده های ناب و فوق العاده ای در سر داشت.

چاپ جعبه شیرینی نقش مهمی در بازاریابی و تبلیغ محصولات شما خواهد داشت. بنابراین برای طراحی جعبه شیرینی باید نکات ظریف و خاصی را رعایت کنید. آیا درباره نکات طراحی جعبه شیرینی اطلاعاتی دارید؟ برای طراحی یک جعبه شیرینی عواملی نظیر شکل، اندازه، طراحی و تناسب رنگ به خوبی باید رعایت شود. اگر می خواهید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید، پیشنهاد می کنیم در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

ترکیب رنگ در جعبه شیرینی

رعایت نکات ترکیب رنگ در امور چاپی و طراحی از موارد بسیار ضروری و حائز اهمیت محسوب می شود. چرا که رنگ ها تاثیر چشمگیری در ذهن افراد ایجاد می کنند؛ بنابراین زمانی که مسائل ترکیب رنگ و طراحی با مسائل روانشناسی تلفیق شوند، نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت.

ترکیب رنگ در جعبه شیرینی

همانطور که در ابتدا ذکر کردیم جعبه شیرینی در واقع نوعی جنبه تبلیغات و بازاریابی دارد. مشتریان با نگاه اول اطلاعات ثبت شده روی جعبه را به خاطر می سپارند. حال اگر این اطلاعات با رعایت نکات و به طرز حساب شده ای به کار برده شده باشند، باعث ماندگاری در خاطر مشتری می شوند. همین امر زمینه افزایش جذب مشتری را برای شما فراهم خواهد کرد. یک بسته بندی مناسب نشان دهنده کیفیت و ارزشمندی یک برند و محصول است.

طرحی جذاب و خاص چاپ جعبه شیرینی

یکی از طرح های جدید و به روز برای جعبه های شیرینی طرح های شفاف و واضح هستند. بهتر است جعبه های شیرینی به شکلی طراحی شوند که محتوای داخل آن واضح و مشخص باشد. در این شکل از طراحی جذابیت بی نظیری شامل حال محصول می شود.

این تنها یکی از طرح های ساده ای است که برای جعبه های شیرینی ارائه می شود. هر شخصی با ایده های خلاقانه و ناب خود قادر به ارائه طراح های جذاب تری خواهد بود. همینطور ممکن است شخصی بخواهد از ایده های یک فرد خلاق در طراحی جعبه های خود استفاده کند.

ثبت اطلاعات ضروری و مفید

علاوه بر مسئله ترکیب رنگ که در بخش قبل یاد کردیم، لازم است اطلاعاتی نیز روی جعبه های شیرینی ثبت شوند. این اطلاعات با توجه به درخواست فروشنده ثبت می شوند، اما در حالت کلی بهتر است در ثبت اطلاعات زیاده روی نشده و تنها اطلاعات مختصر و مفید ذکر شود.

برای مثال اطلاعاتی نظیر شماره تماس، آدرس شبکه های اجتماعی و آدرس دقیق محل فروش از جمله اطلاعاتی هستند که حتما باید قید شوند. اگر خدمات خاص و انحصاری توسط برند شما ارائه می شود، بهتر است به طور کاملا مختصر به آن اشاره کنید.

جعبه و پاکت شیرینی سازگار با محیط زیست

جعبه و پاکت شیرینی سازگار با محیط زیست

یکی دیگر از نکاتی که لازم است در خصوص چاپ جعبه های شیرینی مورد توجه قرار گیرد، اهمیت استفاده از مواد سازگار با محیط زیست است. این روزها عده زیادی در کمپین حفاظت و حمایت از محیط زیست عضو هستند.این مسئله یکی از نشانه های مثبت پیشرفت روزافزون علم و افزایش سطح آگاهی افراد است. حامیان محیط زیست علاوه بر توجه به مسائلی مانند زیبایی ظاهری جعبه های شیرینی، نسبت به مواد به کار رفته در تولید این جعبه ها نیز حساس هستند. بنابراین با به کارگیری مواد سازگار با محیط زیست نقش مهمی در کمک به حفظ محیط زیست داشته باشید.

انتخاب اندازه مناسب جعبه قنادی

برای سفارش جعبه شیرینی باید در اندازه های مختلف و با توجه به نیازهای متداول مشتریان صورت گیرد. در حالت کلی لازم است استانداردهایی برای اندازه جعبه های شیرینی رعایت شود. در کنار رعایت استانداردهای اندازه گیری لازم است که نیاز مشتریان نیز مورد توجه واقع شود. ما در سایت چاپو (chaapo.ir) در خدمت شما هستیم تا محصولات چاپی شما را با کمترین قیمت انجام دهیم.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
انواع جعبه بسته ‌بندی تبلیغاتی را بشناسیم | چاپو
8 months ago

[…] پیشنهاد میکنم این مقاله را بررسی کنید : ۵ راز ناگفته چاپ جعبه شیرینی ! […]