چاپ جعبه بیسکویت

طراحی و چاپ جعبه های بیسکویت

ساخت جعبه بیسکویت

با اینکه بیسکویت شیرینی محبوب بسیاری از افراد است، اما هیچ‌کس دوست ندارد یک (ساخت) جعبه بیسکویت غیر جذاب در خانه داشته باشد. طراحان ماهر ما ظاهری بسیار شیک و همه پسند برای جعبه‌های بیسکویت شما ارائه می‌دهند تا مشتریان با رضایت کامل محصولات شما را خریداری کنند.

تولید کارتن بسته بندی و جعبه بیسکویت
بسته بندی بیسکویت

استفاده از موادی که مناسب برای ساخت جعبه‌های بیسکویت باشد نیز بسیار مهم است، زیرا روی ماندگاری بالای بیسکویت و تازگی آن تاثیرگذار خواهد بود.

انتخاب یک جعبه مناسب برای قرار دادن بیسکویت، علاوه بر دانش بازاریابی نیاز به دانش طراحی بالایی دارد. باید نوع چاپ جعبه را متناسب با شکل بیسکویت‌های تولیدی خود انتخاب کنید. برای مثال بیسکویت‌های گرد، با قرار گرفتن در جعبه‌های بیسکویت استوانه جلوه بهتری خواهد داشت. یا اگر قصد دارید یک محصول کادویی داشته باشید، باید روی ظاهر آن بیشتر کار کنید تا به یک کادوی ارزشمند تبدیل شود. اگر برای کودکان در حال تولید هستید، ظاهر آن باید فانتزی و کودک پسند باشد. انواع بیسکویت را بر اساس شکل آن، می‌توان در جعبه بیسکویت استوانه‌ای، مربعی، مستطیلی با ارتفاع‌های مختلف قرار داد.

نقش ظاهر جعبه بیسکویت در برندسازی

بسیاری از مشاغل با استفاده از ظاهر جذاب در فروش محصولات خود تاثیر می‌گذارند، شیرینی‌پزی نیز یکی از این مشاغل است که باید ظاهری زیبا برای فروش داشته باشد. این روزها بیسکویت نه تنها یک شیرینی محبوب است، بلکه به عنوان کادو نیز کاربرد دارد. وجود جعبه‌های رنگارنگ، خلاقیت در ساخت جعبه، چیدمان بیسکویت‌ها همه در افزایش محبوبیت برند شما نقش دارند. برای مثال اگر فردی برای خرید به فروشگاهی رفته باشد، ممکن است جعبه بیسکویت رنگارنگی توجه او را جلب کند، و او وسوسه به خرید آن شود، حتی اگر نیازی به آن نداشته باشد. یکی دیگر از عواملی که باعث فروش بیشتر خواهد شد، نوآوری در بسته بندی محصولات است. قطعا یک جعبه بیسکویت که کشویی باز می‌شود و یا چند طبقه است، از یک جعبه ساده فروش بیشتری خواهد داشت. طراحان گروه جعبه سازی چاپو، می‌توانند با ساخت جعبه‌های بسیار زیبا و مدرن، کسب و کار شما را به یک برند بسیار معروف تبدیل کنند. سفارش جعبه با طرح دلخواه در چاپو انجام میشود.

 

انتخاب سایز مناسب نیز برای فروش بیشتر بسیار حیاتی است. باید همه مشتریان را مد نظر داشته باشید. برای فردی که خانواده کم جمعیت دارد، خرید بسته‌های بزرگ اصلا به صرف نیست، زیرا (ساخت جعبه بیسکویت) بیسکویت یک ماده غذایی است و تاریخ انقضا دارد. حتی در صورت فاسد نشدن هم بعد از گذشت زمانی کیفیت و تازگی بیسکویت از بین می‌رود. همچنین برای کسانی که مصرف زیاد دارند بهتر است بسته‌های بزرگ‌تر در نظر بگیرید. برای مثال اگر فردی قرار باشد جلسه‌ای تشکیل دهد، نیاز دارد تا به تعداد زیاد بیسکویت‌های کوچک تهیه کند، در اینجا تولید یک جعبه بیسکویت بزرگ‌تر مزیت خواهد بود.

 استفاده از مقواهای مختلف برای ساخت جعبه بیسکویت بسیار متداول است. بیشتر باید روی این امر تمرکز کنید که ظاهر محصول شما طوری باشد که در میان رقبا بیشتر فروش داشته باشید. استفاده از رنگ‌های متنوع، سایزهای مختلف و نوآوری در بسته بندی به موفق شدن کسب و کار شما کمک می‌کند.  جعبه سازی چاپو با داشتن تیمی از طراحان حرفه‌ای، می‌تواند جعبه دلخواه شما را تولید و چاپ کند.

اکثر این جعبه از مقواهای ضخیم مانند، مقوای کارتن E فلوت قرار می‌دهند، و یا برای کم کردن هزینه آن می‌توان از مقواهای معمولی‌تر نیز استفاده کرد. هرچند باید انتخاب نوع مقوا به شکلی باشد که تاثیری روی حفظ کیفیت بیسکویت و یا عوض شدن مزه آن نداشته باشد. مواد جعبه باید طوری باشد که اصلا بوی بدی نداشته باشد. همچنین می‌توان برای حفظ تازگی، درون جعبه بیسکویت از یک لایه نایلون چسبان استفاده کرد تا بیسکویت روی آن قرار بگیرد. البته بسیاری از برندها برای کم کردن هزینه جعبه، از نایلون‌های سایز مختلف درون جعبه استفاده می‌کنند. تولید و چاپ جعبه شیرینی خانگی و انواع جعبه مناسب برای تولید کننده های بیسکویت و شکلات در مجموعه چاپو با بهترین قیمت در ایران