جعبه لوازم یدکی خودرو

طراحی و تولید جعبه لوازم یدکی

تولید جعبه لوازم یدکی

چاپو با تجربه بسیار طولانی در امر طراحی و تولید انواع جعبه آماده همکاری با شرکت‌ها و تولیدکنندگان لوازم یدکی خودرو است. از آنجایی که طراحی و تولید جعبه لوازم یدکی خودرو و موتورسیکلت امری بسیار تخصصی است پیشنهاد می‌شود برای بدست آوردن سهم بالایی از بازار این گونه قطعات صفر تا صده بسته بندی تولیدات خود را به ما بسپارید.

تولید جعبه لوازم یدکی

خراب شدن خودرو و خرید لوازم یدکی آن یکی از معمولی‌ترین اتفاقاتی است که هر ماشین‌داری با آن آشنا است. اما به محض پا گذاشتن در مغازه یدکی فروشی با سیل عظیمی از انواع محصولات مواجه می‌شویم که انتخاب را برای ما سخت می‌کند. اکثرا دست به روی محصولی می‌گذاریم که بسته بندی بهتری داشته باشد، این یک اصل شناخته شده است که مشتریان برای خرید محصولاتی که جعبه بهترین دارند رغبت بیشتری نشان می‌دهند. در این مطلب قصد دارید تا از اهمیت جعبه لوازم یدکی خودرو و طراحی حرفه‌ای آن صحبت کنیم.

همکاری با بهترین طراحان و بهره‌مندی از مجهزترین دستگاه‌های چاپی در ایران سبب شده تا جعبه سازی چاپو به عنوان ریشه‌دارترین شرکت در این حوزه شناخته شود. لازم به ذکر است که قیمت تمام شده تولید جعبه در شرکت چاپو بسیار رقابتی در نظر گرفته شده است و با مقایسه‌ای مختصر خواهید دانست که همکاری با چاپو از هر لحاظ مقرون به صرفه خواهد بود. برای سفارش جعبه لوازم یدکی با طراحی خاص و حرفه ای با چاپو تماس بگیرید.

لوازم یدکی خودرو جزو کالاهای نسبتا حساس و ظریف می‌باشند و از این رو می‌بایست در جابجایی آنها دقت بسیار کرد. اما آیا همه اجزای خودرو باید جعبه داشته باشند؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت چرا که نه. با چاپ جعبه و بسته بندی شکیل و مقاوم می‌توان نرخ فروش این گونه لوازم را افزایش داد. مهمترین لوازم یدکی خودرو که حتما باید جعبه مخصوص به خود را داشته باشند چند نمونه را متذکر می‌شویم:

  • لوازمات برقی مثل استارت، دینام، باطری و شمع‌ها
  • انواع آینه مثل آینه وسط، آینه‌های بغل و غیره
  • انواع چراغ و لامپ‌های خودرو
  • انواع فیلتر و لوازم مصرفی مانند لنت، لیبل بطری روغن
  • و غیره 

     

ویژگی‌هایی جعبه لوازم یدکی ماشین و موتورسیکلت

تولید جعبه لوازم یدکی خودرو و موتورسیکلت یک نوع تولید بسته بندی بسیار تخصصی است، چرا که قطعات خودرو ممکن است دارای قطعات کوچک، سنگین یا بزرگ و شکننده باشند و یا شامل قطعات حساس الکتریکی و الکترونیکی باشند.

لوازم یدکی خودرو که از درب کارخانه بارگیری می‌شوند، باید چندصد  کیلومتر دورتر تخلیه و در اختیار مشتری و مکانیک‌ها قرار بگیرند، و از آنجایی که قطعات در حین انتقال، بارگیری و تخلیه بیشتر مستعد آسیب دیدن هستند، لذا باید برای محافظت حداکثری از آنها تمام تلاش خود را کرد. پس از این‌رو جعبه لوازم یدکی خودرو باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا بتواند از محصول به نحو احسنت محافظ کند.

تولید جعبه لوازم یدکی خودرو باید با دقت و ظرافت همراه باشد

خودور و موتورسیکلت دارای اجزای ریز و درشت بسیار زیادی هستند که با اضافه شدن جعبه به آنها حجم قابل توجهی پیدا خواهند کرد. نگهداری همه قطعات در یک مغازه میسر نخواهد بود مگر اینکه جعبه آنها بسیار هوشمندانه طراحی شده باشد، که در حین مقاومت بالا حجم بسیار کمی را اشغال کنند. خریداران دست روی کالاهایی خواهند گذاشت که جعبه آنها کوچکتر باشد.

 

تمامیِ خصوصیات لوازم یدکی باید به روی جعبه آمده باشد

مهم‌ترین معضلی که مکانیک‌ها و ماشین‌سواران در هنگام خرید لوازم یدکی دارند این است که روی جعبه محصول هیچگونه مشخصاتی از آن درج نشده است. بعضاً مصرف کنندگان پس از خرید می‌فهمند که قطعه اشتباهی خریدند و دوباره باید به لوازم یدکی فروشی مراجعه کنند.

این مشکل با درج کامل خصوصیات و کاربردهای مختلف لوازم یدکی به روی جعبه به راحتی برطرف خواهد شد. اکثر تولید کنندگان از این موضوع به راحتی غافل می‌شوند و برای خود و مصرف کننده مشکلاتی را به وجود می‌آورند. در شرکت چاپو طراحان و مهندسین ما به تمامی این ویژگی‌ها دقت خواهند کرد و بهترین‌ها را برای شما به وجود می‌آورند.

قطعات سنگین، جعبه مخصوص به خودش را دارد

برخی از لوازم خودرو وزن بسیار زیادی دارند و استفاده از جعبه‌های معمولی نمی‌تواند گزینه بسیار ایده‌آلی باشد. بسته بندی لوازم یدکی سنگین خودرو باید به گونه‌ای باشد که بتواند وزن زیاد آن را تحمل کند و در عین حال به وزن آن اضافه نکند. استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید این نوع جعبه‌ها در دستور کار شرکت چاپو است.

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments