تولید جعبه شکلات هارد باکس

بسته بندی و چاپ جعبه شکلات

جعبه شکلات کادویی

ساخت جعبه شکلات فانتزی بسیار مرسوم می باشد. بیشتر مردم ما عادت دارن تا برای هدیه دادن و دورهمی از شکلات ها استفاده کنند. گروه جعبه سازی چاپو با طراحی های خلاقانه پیشرو در ساخت جعبه های شکلات کادویی می باشد.

ساخت جعبه شکلات کادویی
بسته‌بندی خاص شکلات تلخ و شیرین
بسته‌بندی خاص شکلات

بسته بندی خاص و انواع پاکت های شکلات برای کارخانه ها و شرکت های فروش شکلات با قیمت مناسب و رقابتی انجام میشود. استند و بسته بندی شکلات جز بسته بندی های خاص می باشد.

طبق رسوم ایرانی، هنگام مهمانی رفتن بسیاری از افراد سعی می‌کنند تا دست خالی به جایی نروند. از شیرینی و میوه گرفته تا انواع جعبه‌های شکلات، بسته به سلیقه فرد تهیه می‌شود. اما ظاهر همیشه در انتخاب این هدیه نقش مهمی دارد. کادو باید ظاهری شیک و زیبا هم داشته باشد، تا ارزش خود را بیشتر نشان دهد. خرید جعبه شکلات کادویی در بین افراد بسیار مرسوم شده است، و اکثرا سعی می‌کنند تا زیباترین مدل از این جعبه‌ها را خریداری کنند. چاپ جعبه ادکلن حرفه ای در چاپو انجام میشود.

برای تولید جعبه شکلات هارد باکس باید از بهترین مواد ممکن استفاده کرد. رنگ‌بندی مناسب، محکمی جعبه، استفاده از تزئینات روی جعبه، و بسته‌بندی داخلی آن بسیار مهم است. ساخت این جعبه‌ها باید از مواد بازیافتی نباشد تا بوی بدی نداشته باشند. معمولا برای تولید جعبه‌های شکلات از مقواهای گرم پایین یا به اصطلاح کارتی استفاده می‌کنند تا ظاهری شیک‌تر داشته باشند. به هر حال کاربرد این جعبه‌ها برای کادو دادن است و اکثر افراد بیشتر روی ظاهر آن توجه می‌کنند تا محتویات درون جعبه. همچنین نحوه قرارگیری شکلات باید بسیار خاص باشد. اگر از شکلات گران قیمت درون جعبه استفاده می‌کنید، باید طراحی به شکلی باشد، که لوکس بودن برند شما را نشان دهد. اگر قصد دارید تولید جعبه شکلات هارد باکس و یک چاپ جعبه ارزان قیمت، تولید کنید باید، فضای داخلی کمی بازتر باشد تا شکلات بیشتری در آن جا بگیرد.

علاوه بر کیفیت شکلات، ظاهر جعبه نیز بسیار مهم است. استفاده از طرح‌های مناسبتی، جعبه‌های شکلات مخصوص کودکان، جعبه‌های چند طبقه، جعبه‌های ایستاده ، تولید جعبه شکلات هارد باکس و استفاده از درب طلقی همه در فروش بیشتر محصولات شما تاثیر زیادی دارند. برای مثال سعی کنید جعبه شکلات کادویی مخصوص مناسبت‌ها را فراموش نکنید. بسیاری از افراد علاوه بر مهمانی رفتن، در روز مادر، سالگرد ازدواج، روز تولد و غیره، بخاطر زیبایی آن و علاقه همه افراد به شکلات از این جعبه‌ها استفاده می‌کنند. طراحی یک طرح مناسب برای روی جعبه یکی از نکاتی است که نیاز به تخصص و تجربه بالا دارد. همچنین تنوع جعبه‌های شکلات کادویی در سایزبندی نیز می‌تواند به افزایش فروش شما کمک کند. ممکن است فردی بخواهد کادوی کوچک‌تری خریداری کند، و یا یک بسته‌بندی بزرگ‌تر هدیه بدهد، شما باید هر نوع خریدی را در ذهن داشته باشید. گروه جعبه سازی چاپو با داشتن یک تیم طراح حرفه‌ای، می‌تواند در تمام مراحل طراحی تا تولید جعبه شکلات هارد باکس شما را یاری کند، و جعبه‌ای بسیار شیک و خاص برای برند شما تولید کند.

جعبه‌های شکلات کادویی

همانطور که گفته شد، خرید جعبه شکلات کادویی در بین بسیاری از افراد تبدیل به رسمی شده است، تا هنگام مهمانی رفتن، بتوانند هدیه‌ای خوشمزه به میزبان بدهند. انتخاب این جعبه‌ها همیشه بر اساس ظاهر انجام می‌شود. حتی اگر بهترین برند دنیا را در بسته بندی خیلی ساده ببینید، ممکن است میلی به خرید آن نداشته باشید. تولیدی جعبه و کارتن چاپو، با استفاده از بهترین مواد می‌تواند انواع جعبه شکلات را برای شرکت‌های بزرگ شکلات سازی و تولیدی‌های شکلات خانگی طراحی و تولید کند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت چاپو، طرح دلخواه خود را برای بسته‌بندی شکلات سفارش دهید.

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
محمد مهدی
محمد مهدی
7 months ago

سلام میشه قیمت چاپ روی جعبه شکلات رو بفرمایید؟

peymanebrahimi
peymanebrahimi
6 months ago

سلام میشه قیمت چاپ روی جعبه شکلات رو بفرمایید؟ حدود ۱۰۰۰ تا میخوام و سایز های مختلف شکلات با مقسم داخلی ارتفاع هم حداکثر ۳ باشه خوبه