چاپ جعبه زغال

طراحی و تولید جعبه بسته بندی زغال لیمو و فشرده

خرید جعبه زغال

انواع تولید جعبه های ذغال در اندازه های مختلف با چاپ تک رنگ و دو رنگ روی جعبه، برای پخش زغال از جعبه های چاپ لوگو خود استفاده کنید. خرید جعبه زغال با کیفیت عالی 

چاپ جعبه زغال ارزان

جعبه بسته بندی زغال

طراحی جعبه بسته بندی زغال مناسب برای زغال لیمو و زغال فشرده با قیمت ارزان در چاپو. جعبه سازی زغال یکی از کار های مهم در صنعت تولید و فروش زغال می باشد. بسته بندی خوب تاثیر بسیار زیادی در موفقیت شما دارد.

بسیاری از شرکت‌های تولید زغال هنگام بسته بندی محصولات خود از جعبه‌های بی کیفیت و یا نایلون استفاده می‌کنند. به غیر از نایلون، اهمیت استفاده از جعبه زغال که فشرده بسیار زیاد است، زیرا بسته بندی نا مناسب باعث خرابی زغال خواهد شد و مشتریان خود را از دست می‌دهید. کارتن زغال علاوه بر شیوه صحیح نگهداری در جلب مشتری بسیار اهمیت دارد. از آنجا که زغال یک کالای مصرفی است و بسیاری از افراد بدون توجه به مارک آن را خریداری می‌کنند، استفاده از بسته بندی جذاب باعث انتخاب محصولات شما در میان سایر رقبا خواهد شد.

از صفحه جعبه شیرینی خانگی بازدید کنید.

شرکت چاپو با طراحی و تولید انواع بسته بندی و کارتن و جعبه زغال می‌تواند شما را در بهبود کسب و کارتان همراهی کند. تیم چاپو با داشتن جمعی از بهترین طراحان، می‌تواند کارتن‌های زغال تک رنگ و یا دو رنگ تولید کند و چاپ اختصاصی روی آن انجام دهد. یکی از پرفروش‌ترین محصولات در بازار زغال لیمو است که البته شرایط نگهداری خاصی دارد. جعبه زغال لیمو باید کاملا محکم باشد تا رطوبت جذب آن نشود.

اهمیت کارتن در نگهداری از زغال

همانطور که گفته شد استفاده از بسته بندی و کارتن زغال مناسب یکی از با اهمیت‌ترین نکات نگهداری زغال است. کارتن و جعبه بسته بندی زغال لیمو باید به شکلی طراحی شود که علاوه بر زیبایی ظاهری، از نفوذ رطوبت به زغال جلوگیری کند. همچنین محکم بودن بسته بندی باعث خواهد شد تا از خرد شدن زغال جلوگیری شود و کیفیت محصولات شما در حمل نقل از بین نرود.

بسیاری از افراد قصد دارند تا زغال را به خارج صادر کنند، زیرا بازارهای خارجی فرصت خوبی برای سودآوری در این محصول است. تیم چاپو می‌تواند با استفاده از طراحان خود، بسته بندی‌های بسیار جذاب و مناسب برای کشوری که قصد دارید زغال را به آنجا صادر کنید طراحی و تولید کند. یکی از نکاتی که چاپو روی آن در چاپ و تولید جعبه زغال تمرکز دارد، استفاده از لمینت برای ضد آب کردن جعبه است. در تمامی لمینت‌های انجام شده از بهترین کیفیت ممکن استفاده می‌شود.

تولید زغال در سال‌های اخیر بسیار زیاد شده و این کسب و کار را بسیاری در کارگاه‌های کوچک انجام می‌دهند. برای رقابت در بازار باید بتوانید بسته بندی جذابی داشته باشید تا با فروش زغال با حجم‌های مختلف به کار خود ادامه دهید. چاپو با تولید کارتن ارزان برای زغال در اندازه‌های ۵ کیلویی و ۱۰ کیلویی به سفارش شما تولید میکند. همچنین تمامی بسته بندی‌ها به صورت کاملا محکم و با استفاده از جعبه زغال فشرده انجام می‌شود تا در میان رقیبانتان متمایز باشید. از صفحه چاپ جعبه چای دیدن کنید.