جعبه غذا بیرون بر

جعبه بسته بندی غذای رستورانی با چاپ اختصاصی

جعبه غذای رستورانی

طراحی و چاپ جعبه غذایی بیرون بر برای رستوران ها در سایز های مختلف در گروه جعبه سازی چاپو با ارزان ترن قیمت انجام میگیرد.

جعبه غذای بیرون بر
قیمت پک غذای بیرون بر

قیمت مناسب برای پک غذا رستوران ها رد مجموعه چاپو

برای درک بهتر این موضوع، خود را جای مشتری قرار دهید؛ شما برای خرید غذای آماده به داخل فروشگاهی می‌روید و با حجم بسیار زیادی از تولید کنندگان روبه‌رو می‌شوید. جعبه و بسته بندی یکی از ویژگی‌هایی است که در نگاه اول شما را برای خرید محصول جذب یا ناامید می‌کند. اما دلیل رغبت شما برای خرید یک ماده غذایی دقیقا از کجا نشأت می‌گیرد؟ ظاهر محصول اولین چیزی است که مشتری با آن مواجه می‌شود و در صورتی که بتواند با آن ارتباط برقرار کند شانس فروش آن محصول بسیار بالا می‌رود.

استفاده از متریال مناسب، عکس‌های بسیار زیبا و در عین حال چاپ فوق‌العاده و درج تمامیِ خصوصیاتْ مواردی هستند که در ساخت جعبه غذا باید به آنها توجه ویژه‌ای داشت.

رستوران‌تان مشتری ندارد، بسته بندی را عوض کنید!

با بالارفتن سطح آگاهی مردم، آنها رغبت چندانی به استفاده بیش از حد پلاستیک ندارند و ترجیح می‌دهند از رستوران‌ها و فروشگاه‌هایی خرید کنند که برای بسته بندی محصولات از موادی غیر از پلاستیک استفاده می‌کنند. استفاده از کاغذ و مقوای مرغوب در پک غذاهای رستورانی ( چاپ جعبه پیتزا ) اولین گام برای برگرداندن مشتریان است. در گام بعدی می‌توانید از نی‌های طبیعی، لیوان‌های کاغذی و هر آنچه که قابل بازیافت است استفاده کنید.

جعبه باید غذا را گرم نگه‌ دارد!

یکی از معضلاتی که مصرف کنندگان غذاهای آماده یا رستورانی با آن مواجه هستند این است که در ساخت جعبه غذا دقت فراوانی نمی‌شود! به این معنا که برخی از جعبه‌های غذاهای گرم مقاومت خوبی ندارند و خیلی سریع پاره می‌شوند، یا بدتر از آن اینکه غذا خیلی سریع سرد و غیرقابل خوردن می‌شود. این موضوع از آنجایی نشأت می‌گیرد که تولید کننده غذا (چه کارخانه و چه رستوران) به هنگام انتخاب نوع و جنس جعبه دقتی به خرج نداده است.

جعبه غذا باید راحت باز شود!

یکی از مواردی که در ساخت جعبه غذا باید به آن توجه داشت این است که بسته بندی نباید پیچیده باشد! ممکن است مصرف کننده برای باز کردن در جعبه ابزار خاصی در اختیار نداشته باشد و یا برای صرف غذا وقت زیادی نداشته باشد، از این رو جعبه غذا باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که با چند حرکت بتوان محتویات داخل آن را خورد!

جعبه باید حوس‌انگیز باشد!

استفاده از گرافیک فوق‌العاده جذاب و عکس‌های باکیفیت می‌تواند مشتری را مجاب کند که حداقل یک بار از محصولات شما استفاده کند! پس هیچوقت از کیفیت بالای چاپ بسته بندی غذا غافل نشوید.

برندسازی یکی از مهم‌ترین و در عین حال به صرفه‌ترین راه‌های بازاریابی است که امروزه حرف اول را در میزان فروش کالاها می‌زند. هیچ تولیدی را نمی‌توان یافت که تابحال به فکر افزایش فروش محصول خود نیافتاده باشد و برای آن راه‌های مختلفی را امتحان نکرده باشد! تولید و فروش مواد غذایی آماده یکی از پر رونق‌ترین صنایع قرن ۲۱ به شمار می‌رود که برندسازی در آن وابستگی شدیدی به نوع بسته بندی آن دارد. از این‌رو ساخت جعبه غذا به یک امر کاملا تخصصی و پیشرفته تبدیل شده است، از این‌رو قصد داریم در این پست از سایت شرکت چاپو به زیر و بم ساخت انواع جعبه غذا بپردازیم.

ساخت جعبه غذا با تولید جعبه لوازم الکتریکی کاملا فرق دارد!

می‌توان گفت نحوه ساخت پک غذا با تمامِ جعبه‌هایی که در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرند باید متفاوت باشد، چرا که ماهیت آنها با یکدیگر کاملا تفاوت دارد. برای ساخت جعبه کالاهای غیرخوردنی می‌توان از مواد بازیافتی استفاده کرد، اما جعبه غذا باید دارای کیفیت بالایی باشد و ساخت آن با رعایت تمام نکات بهداشتی انجام بگیرد. از این جهت نحوه ساخت انواع جعبه غذا اعم از جعبه غذای رستورانی و جعبه غذاهای آماده امری کاملا حساس و با مسئولیت بالایی است که کمتر شرکتی را می‌توان در ایران یافت که دست به تولید استاندارد چنین بسته بندی‌های بزند.

خوشبختانه جعبه سازی چاپو با داشتن تمامیِ تجهیزات مورد نیاز یکی از سردمداران این حیطه می‌باشد.

با چاپو به هر آنچه می‌خواهید می‌رسید!

همانطور که گفتیم تولید و ساخت جعبه غذا بسیار حساس و در عین حال مهم در امر بازاریابی است. برای سفارش جعبه با ما تماس بگیرید. شرکت چاپو با در اختیار داشتن مجهزترین چاپخانه ایران و طراحان به نام در حال خدمت رسانی به بسیاری از کارخانه‌ها و تولیدکنندگان مواد غذایی است. با استفاده از بستر بسیار مناسبی که در این شرکت برای تولیدکنندگان مواد غذایی به وجود آمده است، شما هم می‌توانید برای تولیدی یا رستوران خود با ما در ارتباط باشید و از مزایای چاپو بهره‌مند شوید.