چاپ روی جعبه طلا

طراحی، تولید و چاپ روی جعبه طلا و جواهر

چاپ جعبه طلا

چاپو به عنوان تولید کننده جعبه طلا و جواهر در تهران، ساخت و چاپ طراحی روی جعبه طلا برای طلا فروشی های محترم انجام می پذیرد. برای خرید و سفارش با ما تماس بگیرید.

تولید کننده جعبه طلا
جعبه طلا مقوایی

جعبه مقوایی طلا با ضخامت مناسب تولید میشود. طلا فروشی های محترم میتونید سفارش های جعبه طلا خودتون بصورت تلفنی ثبت کنید . 

اگرچه زیورآلات به‌ خودی ‌خود جذاب و چشم‌نواز هستند، مراقبت و نگهداری از آن‌ها در حفظ این زیبایی اهمیت ویژه‌ای دارد. بدیهی است قرارگرفتن طلا و جواهرات مختلف در معرض همیشگی هوا و سایر عوامل تأثیرگذار اگرچه از ارزش حقیقی آن نمی‌کاهد، باعث می‌شود جلا و جذابیت‌های ظاهری آن به ‌مرور زمان افت یابد. به همین سبب طراحی و تولید جعبه طلا مقوایی و یا بصورت جعبه هارد باکس از مهم‌ترین مسائلی است که فروشندگان این قبیل اقلام به آن توجه دارند.

از طرفی شما به ‌عنوان یک فروشنده زیورآلات باید بسته‌بندی متناسب با شکوه این اجناس تهیه کنید. درواقع تهیه این نوع جعبه‌ها نوعی احترام به مخاطبان شماست و از طرفی مسائل جانبی همچون مراقبت از آن‌ها را بسیار آسان می‌کند. بسیاری از این اصناف همواره به دنبال طراحی و تولید بهترین نوع جعبه طلا و سایر زیورآلات هستند و از بهترین نمونه‌ها برای کسب‌وکار خود بهره می‌برند.

کاربردهای جعبه طلا مقوایی

مهم‌ترین نکته‌ای که در تولید این جعبه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، این است که این جعبه‌ها با چه هدفی و برای نگهداری چه نوع طلا و جواهراتی طراحی می‌شوند. این مسئله سبب می‌شود طراحی و تولید این نوع از بسته‌بندی‌های مقوایی با تنوع بالایی صورت گیرد. از طرفی توجه به تنوع در طرح و رنگ نیز همواره از مهم‌ترین مسائل در تولید این جعبه‌ها بوده است. جالب است بدانید این جعبه‌ها حتی به ‌صورت آزاد خرید و فروش می‌شوند و میان مصرف‌ کنندگان نیز شهرت دارند.

این جعبه‌ها بسته به اینکه برای چه هدفی و با چه طرح، ابعاد و اندازه‌ای تولید می‌شوند، مراحل تولید مختلفی را سپری می‌کنند؛ اما نکته مشترک تمامی این طراحی خلاقیت، زیبایی و رفع نیازهای مصرف‌کنندگان (چاپ روی جعبه طلا) است. همچنین بسیاری از این جعبه‌ها از مواد اولیه‌ای ساخته می‌شوند که کیفیت قابل‌توجهی دارد و استحکام و ماندگاری بالایی را ارمغان می‌آورد.

بدیهی است که از جمله مواد اولیه ساخت این نوع جعبه‌ها مقواهایی باکیفیت و مستحکم است که البته ضخامت بالایی نیز دارند. اگر چه تولید این نوع جعبه‌ها به‌صورت دست‌ساز نیز انجام می‌شود، اما شرکت‌های تولیدی بسیاری همچون چاپو به طراحی حرفه‌ای و چاپ روی جعبه طلا و متنوع این نوع بسته‌بندی‌های پرطرف‌دار پرداخته‌اند. توجه به جذابیت‌های ظاهری و نتیجه‌ای چشم‌نواز در کنار حفظ استحکام و کیفیت بالا از مهم‌ترین نکاتی است که در این مراکز موردتوجه است.

دستگاه‌های مجهز در تولید جعبه طلا

شاید تصور کنید صرف اینکه این جعبه‌ها از مقوا تولید می‌شوند، نیاز به تجهیزات خاصی ندارند. این در حالی است که حتی این جعبه‌ها نیز برای برش، اتصال و چسب کاری‌های مختلف به سیستم‌های حرفه‌ای در این حوزه نیازمند هستند. به‌عنوان‌مثال استفاده از سیستم‌های برش‌کاری، شیارزن و همچنین دستگاه‌های مخصوص چسب‌کاری علاوه بر افزایش سرعت کار سبب می‌شود، کیفیت و استحکام این نوع جعبه‌ها به شدت افزایش یابد.

دقت داشته باشید تفاوت اصلی جعبه‌های طلا دست‌ساز با نمونه‌های حرفه‌ای چاپو همین استحکام و ماندگاری است. شما این امکان را دارید که این جعبه‌ها را تا مدت‌ها و بدون نگرانی از باز شدن اتصالات یا ازدست‌رفتن کیفیت به کار ببرید. درواقع این جعبه‌ها عمر بالایی دارند. برخی دیگر از تجهیزات در این زمینه نیز برای چاپ روی این جعبه‌هاست که باعث ایجاد ظاهری جذاب و البته متنوع در انواع این جعبه‌ها می‌شود. تمام این ویژگی‌ها در کنار یکدیگر باعث می‌شود این جعبه‌ها از نمونه‌های حرفه‌ای و درجه‌یک در این حوزه باشند.

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مهدی
مهدی
10 months ago

برای سفارش جعبه برای طلا لطفا لیست قیمت میشه ارسال کنید.

علی
علی
Reply to  چاپو
2 months ago

۰۹۱۵۰۰۵۰۳۰۱ لیست قیمت لطفا