چاپ هولوگرام فوری

چاپ هولوگرام با کیفیت با تحویل فوری 

چاپ هولوگرام ارزان

سفارش و چاپ هولوگرام با قیمت ارزان در چاپو با تحویل رایگان در تهران، بهترین قیمت طراحی و چاپ هولوگرام با کیفیت در مجموعه انجام میشود. برای امنیت و جلوگیری از سوءاستفاده شدن از محصولات خود هولوگرام اختصاصی برای محصولات خود چاپ کنید.

چاپ هولوگرام فوری
هولوگرام سفارشی
هولوگرام سفارشی
نمونه هولوگرام رسمی
هولوگرام رسمی
هولوگرام سفارشی
هولوگرام سفارشی
نمونه چاپ هولوگرام رنگی
هولوگرام رنگی
نمونه چاپ هولوگرام ارزان
هولوگرام رنگی
نمونه چاپ هولوگرام فوری
چاپ هولوگرام فوری
چاپ ارزان هولوگرام فوری
هولوگرام گرد
چاپ هولوگرام رنگی فوری
هولوگرام رنگی فوری
نمونه چاپ هولوگرام سه بعدی
هولوگرام سه بعدی

برای دریافت قیمت هولوگرام  و خدمات چاپ هولوگرام فوری با ما تماس بگیرید.

یک تولید کننده برای اعتبار بخشی به کالای خود نیاز به آرم تخصصی دارد.هولوگرام یک نوع برچسب امنیتی است که  با کمک تکنولوژی هولوگرافی تولید می شود.در صنعت چاپ تولید کننده می تواند از برچسب هایی که مخصوص برند خودش باشد استفاده کند. در این نوع چاپ با استفاده از لیزر یک تصویر سه بعدی امنیتی تولید می کنند. که هیچ جای دنیا امکان تکثیر آن  نمی باشد. برای همین هولوگرام ها را بر روی محصولات تولید شده قرار می دهند تا ضمن ایجاد اطمینان و اصل بودن کالا بتواند در امر بازاریابی و فروش به راحتی کار کنند. از مزایای استفاده از هولوگرام میتوان به جلوگیری از جعل و کلاهبرداری، اصل بودن کالا، جلوه زیبا در بسته بندی کالا، ثبت اطلاعات شخصی بر روی محصول نام برد.

هولوگرام ها از چه قابلیت هایی  از نظرویژگی هایی و کاربرد ها دارند. هولوگرام ها برای منحصر به فرد بودن ثبت برند باید چند ویژگی داشته باشند که از آن جمله می توان به : غیر قابل انتقال از کالایی به کالای دیگر هولوگرام ها باید در مقابل عوامل بیرونی مثل گرما و آب مقاوم باشنداین محصول باید دارای ظاهری جذاب و شکیل باشد.غیر قابل تکثیر باشد و فقط انحصاری تولید شود. قابلیت تولید در طرح ها و سایز های مختلف باید در مقابل دستکاری و مخدوش کردن مقاوم باشد و ردی از خود باقی بگذارد. قابل نصب بر روی انواع کالاها باشد. چاپ هولوگرام فوری در محصولات مختلف دارای کاربرد هست که از ان نمونه می توان به : استفاده بر روی انواع قطعات تولید شده لوازم یدکی، قطعات مهندسی و لوازم یدکی ماشین و هواپیما کارتهای اینترنتی، اسناد و اوراق بهادار، اوراق گارنتی، اوراق قرضه ، کامپیوتر و لب تاپ و گوشی همراه وقطعات آن گواهینامه رانندگی و کارت های اعتباری و کالاهای ورزشی.

چاپ هولوگرام در طرح های متفاوت و سایزهای مختلف چاپ میشود و هر کدام کاری خاصی دارند. در ادامه انواع مختلف هولوگرام برا برای شما میگیم.

طرح عمومی

در این نوع هولوگرام از عبارت هایی مثل OK-GENUINE-Original  استفاده می شود. که وقتی در کنار این کلمات چاپ سریال نیز استفاده می شود امنیت کالا بالاتر می رود. وقتی که روی کالا مخدوش شود به صورت لانه زنبوری دیده می شود.

هولوگرام دو بعدی

وقتی هولوگرام با پس زمینه رنگ های رنگین کمان و با استفاده از تصاویر دو بعدی ساخته شود. به آن هولوگرام دوبعدی گفته می شود. که بعد از مخدوش شدن کلمه OPENVOID ظاهر می شود.

هولوگرام سه بعدی

در چاپ این هولوگرام با استفاده از تکنیک نوردهی لیزری تصاویری با رنگ و عمق نشان داده می شود. بعد از مخدوش شدن کلمه OPENVOID ظاهر میشود.

کد رمزی یا QR Code 

در چاپ این نوع هولوگرام شما می توانید از یک بارکد دو بعدی که متشکل از چهار گوش سیاه و سفید هست. سفارش دهنده می تواند اطلاعات آدرس وب سایت و تلفن را در آن قرتار دهد که با تلفن های هوشمند قابل شناسایی است

هولوگرام شفاف

در چاپ این نوع هولوگرام از لایه های شفاف استفاده می شود.

هولوگرام اسکریچ

در این نوع هولوگرام با استفاده از چاپ بارکد و پوشش آن با اسکراچ چاپ می شود. مصرف کننده می تواندبعد از مخدوش کردن اطلاعات را به شرکت پیامک کند و گارانتی کالا را دریافت کند.

هولوگرام تلفیقی 

از یک نوار هولوگرام که در آن بارکد و شماره سریال کالا قرار گرفته است.

هولوگرام چاپ گرم

این نوع هولوگرام به هیچ عنوان قابل جداسازی نیست و جز یکی از امنیتی ترین هولوگرام ها به شمار می رود.

هولوگرام طرح مخفی

کد و رمز و طرح فقط با نور uv  قابل مشاهده است.تشکیل شده از نقاط بسیار ریزی که کنار هم و منظم هستند.

هولوگرام فلیپ فلات

در این نوع هولوگرام چند تا تصویر دو بعدی  با تغیر زاویه افقی و عمودی به صورت مجزا می توان دید.

برای انحصاری کردن محصول تولید کننده خود و جلوگیری از کپی برداری آن یک تولید کننده موفق نیازمند هولوگرام است. میتوانید  چاپ هولوگرام فوری و ارزان در سایت چاپو سفارش بدید.

سفارش و خرید راحت چاپ هولوگرام با تحویل فوری در تهران و ارسال به تمام شهرها با قیمت ارزان از ما بخواهید. یکی از دقه دقه های شرکت ها  و تولید کننده ها چاپ هولوگرام فوری هست شما با انتخاب هوشمندان میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید و خیلی فوری هولوگرام سفارشی خود را تحویل بگیرید. سفارش هولوگرام یکی از مهم ترین کار های هست که برای اصالت محصولات هست تا مشتری ها با خیال راحت بتونن محصولات اصل و تقلبی را شناسایی کنن. مرکز چاپ هولوگرم در تهران است ما در چاپخانه خود از مجهز ترین دستگاه های هولوگرام استفاده میکنیم. همچنین ما سفارش هولوگرام در مشهد هم انجام میدیم و خیلی فوری ارسال داریم ارسال و تحویل در شهر های مثل مشهد حداکثر یک هفته کاری طول میکشه و همچنین ما ضمانت قیمت هم در تولید هولوگرام های خود داریم یعنی شما اگه قیمت پایین تری از فاکتور خودتون دیدن میتونید کلا پول تون پس بگیرید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments