جعبه پیتزا ایفلوت

تولید و چاپ جعبه پیتزا ایفلوت ارزان

چاپ جعبه پیتزا ایفلوت

در تولید جعبه پیتزا از مقواهای مختلفی استفاده می شود. هر یک از این مقواها معایب و مزیت های خاص خود را دارند. جعبه پیتزا ایفلوت یکی از بادوام ترین انواع این جعبه هاست که از مقوایی سه لایه برای تولید آن استفاده می شود.

جعبه پیتزا ایفلوت

مقوای ایفلوت از سه لایه کاغذ کرافت تشکیل شده است، به همین دلیل استحکام و دوام بالایی در چاپ جعبه پیتزا دارد. این نوع جعبه ها حتما باید دارای مهر بهداشت بوده و کاملا بهداشتی تولید شده باشند. چاپی که برای جعبه پیتزا ایفلوت (فلوت) در نظر می گیرند، متفاوت از دیگر انواع آن است. اغلب برای بسته بندی های ایفلوت از چاپ فلکسو استفاده می شود. همچنین به دلیل کیفیت بالای این جعبه ها، قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع خود دارند. برای آشنایی بیشتر با این جعبه در ادامه ما را همراهی کنید.

برای تولید این مقواها، یک ورق برای ایجاد فلوت یا چین و چروک بین دو ورق دیگر قرار می گیرد. به این ترتیب یک محیط راه راه بین ورق ها ایجاد می شود که دوام بالاتری را نسبت به دیگر انواع مقواها دارد. اغلب در تولید جعبه هایی که برای حمل و نقل به کار می روند، از این مقوا استفاده می شود.

مقوای فلوت انواع مختلفی دارد. در واقع تمامی جعبه های فلوت حداقل یک لایه به عنوان آستر و یک لایه چین دار دارند. با ترکیب این لایه ها، انواع مختلفی از مقوای فلوت تولید می شود.

جعبه پیتزا فلوت؛ مقاوم ترین نوع بسته بندی

مهمترین کاربردی که جعبه های فلوت دارند، در صنایع بسته بندی به ویژه بسته بندی غذا و پیتزاست. استحکام این جعبه ها بسیار بالاست و برای حمل پیتزا، به خصوص پیتزا خانواده ایده بسیار خوبی به شمار می روند.

گاهی اوقات به دلیل ضخامت کم جعبه های پیتزا، در طول حمل و نقل و رسیدن به دست مشتری، جعبه ها تغییر شکل می دهند. همچنین پس از باز کردن درب آن ها، مشاهده می کنید که قسمت های مختلف پیتزا به یکدیگر چسبیده است و از شکل اولیه خود خارج شده اند. به همین دلیل استفاده از جعبه پیتزا فلوت پیشنهاد می شود.

در واقع اگر چند پیتزای بزرگ و حجیم را در هر یک از این جعبه ها قرار دهید و سپس آن ها را روی یکدیگر بگذارید، هرگز مواد به جعبه پیتزا فلوت نمی چسبد. به همین دلیل برای حمل پیتزا و حفظ ساختار آن ها این جعبه ها بسیار مناسب هستند.

قیمت این نوع مقوا نسبت به دیگر انواع آن کمی بالاتر است؛ البته استحکام خوب آن باعث برتری جعبه پیتزا ایفلوت (فلوت) نسبت به دیگر جعبه ها می شود. همچنین چاپ روی این مقواها قیمت بالاتری دارد؛ اما اگر دوام و کیفیت برای شما حرف اول را می زند، بدون شک جعبه ایفلوت انتخاب بسیار مناسبی است.

با توجه به طرح انتخابی، نوع چاپ، تعداد جعبه مورد نیاز و دیگر موارد مشابه قیمت چاپ جعبه فست فود نهایی محاسبه می شود. همچنین با توجه به قیمت روز جعبه ایفلوت و استحکام درخواستی، قیمت ها متفاوت است.

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
shiva.veg
shiva.veg
5 months ago

سلام روز خوش لطفا قیمت و سایز این جعبه های پیتزا ایفلوت رو بگید قیمت تک و عمده