چاپ جعبه لامپ

تولید و چاپ جعبه لامپ

تولید جعبه لامپ

همانطور که گفتیم جعبه شیک و لوکس و همچنین مقاوم می‌تواند فروش لامپ‌های تولید شده را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. اما تولید جعبه با چنین ویژگی‌هایی نیازمند هوش و تجربه یک تیم بسیار حرفه‌ای است. شرکت چاپو برترین تولید کننده جعبه لامپ کشور، با کمک بهترین طراحان ایرانی و مجهزترین چاپخانه آماده ارائه انواع خدمات  از طراحی خلاقانه روی بسته‌بندی گرفته تا تولید انواع جعبه به شما عزیزان است.

تولید و چاپ جعبه لامپ

جعبه شیک و زیبا در فروش بیشتر محصول تاثیر بسزایی دارد، این موضوع را ما که نه بلکه تحیقیقات میدانی و روان‌شناسی مشتری نشان داده است. وقتی محصولات از شرکت‌های مختلف با کیفیت‌های متنوعی کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، مشتری احتمالی دست به روی محصولی خواهد گذاشت که از بسته بندی بهترین برخوردار است، زیرا به این فکر می‌کند که وقتی تولید کننده به این حد به جعبه محصول خود توجه کرده پس در تولید محصول اصلی هم چیزی کم نگذاشته است.برای سفارش جعبه  با ما تماس بگیرید.

جعبه لامپ باید مقاوم باشد

لامپ از آن دست اقلامی است که با اصابت کوچکترین ضربه ممکن است کارایی خودش را از دست دهد یا بدتر از آن ممکن است شیشه آن بشکند و برای افراد مشکلاتی را به وجود آورد. همچنین این که نسل جدید لامپ‌ها قیمت نسبتا زیادی دارند و حفظ و نگهداری آنها بیش از پیش با اهمیت شده است.

از این‌رو جعبه لامپ باید دارای مقاومت خاصی باشد تا در اثر فشار آمدن به جعبه یا افتادن آن از ارتفاع هیچ مشکلی برای محصول به وجود نیاید.

لامپ باید پیدا باشد!

امروزه لامپ‌ها در کنار تولید روشنایی، به یک المانِ تزئینی هم بدل شده‌اند. رنگ‌های مختلف، شکل‌های متنوع در اندازه‌های گوناگون همگی دست به دست هم داده‌اند تا از لامپ استفاده‌های دیگری همچون زیبایی بخشیدن به محیط استفاده شود.

یکی از شروط فروش فزایند لامپ این است که مشتری بتواند قسمتی از لامپ را بدون نیاز به باز کردن جعبه مشاهده کند و آن را با عکس روی جعبه لامپ تطبیق دهد. از این رو استفاده از جعبه پنجره‌ای که دارای طلق باشد برای انواع لامپ‌ها بسیار مفید خواهد بود. استفاده از طلق از آن جهت است که از لامپ در برابر گرد و خاک جلوگیری شود.

لامپ‌های کادویی با شکل و شمایل خاص

برخی از لامپ‌ها آنقدر شیک و خاص هستند که حتی برای هدیه دادن گزینه ایده‌آلی به حساب می‌آیند. تولید کننده این نوع لامپ‌ها نباید در طراحی جعبه لامپ‌ های لوکس کوتاهی کند. به سادگی می‌توان گفت؛ چاپ بی‌کیفیت مساوی است با فروش نرفتن لامپ‌های تولید شده. از این‌رو هرچه لامپ‌های شما از کیفیت بالایی برخوردار باشند اما پوسته آنها که مشتری اول از همه به آن توجه می‌کند کیفیت بالایی نداشته باشد، یک اتفاق بسیار ناگوار برای شما اتفاق خواهد افتاد، آن هم فروش نرفتن لامپ‌های با کیفیت شما است.

لامپ‌ها نه تنها به طور منفرد بلکه برای جابجایی در تیراژ زیاد به صورت فله در کنار هم قرار می‌گیرند که باز هم به جعبه بسیار مقاوم احتیاج دارند. حساسیت طراحی و تولید جعبه لامپ به حدی است که کمتر شرکتی دست به طراحی این گونه جعبه‌ها می‌زند. این جعبه‌های بزرگ که به جعبه مادر معروف هستند در ابعاد مختلف تولید می‌شوند و بیش از ۲۰ عدد لامپ را در خود جای می‌دهند.

سعی کنید رنگ نور لامپ را با رنگ جعبه ست کنید

یکی از روش‌های هوشمندانه جهت افزایش فروش لامپ این است که بتوانید خیلی سریع به چشم خریدار بنشینید! برای مثال اگر مشتری به دنبال لامپی با نور سبز رنگ باشد قطعا طراحی جعبه (لامپ) سبز رنگی که حاوی لامپ با نور سبز باشد اولین گزینه برای او خواهد بود. مشتری خیلی سریع در میابد که لامپ‌های تولیدی شما هارمونی جالبی با جعبه آنها ایجاد کرده است و حس بهتری در او پدید می‌آورد.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments