جعبه پیتزا

چاپ جعبه پیتزا ارزان با بهترین کیفیت چاپ

تولید جعبه پیتزا

چاپو تولید کننده جعبه پیتزا در تهران برای رستوران ها و فست فودی های محترم با کیفیت چاپ عالی انجام میشود. تولید جعبه پیتزا با دو جنس کارتن مقوای و ایندربرد با تایید وزارت بهداشت در مجموعه جعبه سازی چاپو.

تولید جعبه پیتزا با چاپ

خرید جعبه پیتزا

خرید جعبه پیتزا با طراحی و چاپ اختصاصی در تهران انجام میشود. فروش جعبه پیتزا با مقوایی دوبل و بهداشتی و تحویل فوری در سراسر کشور 

برای دریافت لیست قیمت، سفارش طراحی و  تولید جعبه پیتزا با شماره های ما تماس بگیرید.

چاپ جعبه پیتزا مستطیلی

جعبه پیتزا مستطیلی

تولید جعبه پیتزا شش ضلعی

جعبه پیتزا شش ضلعی

جعبه پیتزا پروانه‌ای

جعبه پیتزا پروانه‌ای

فروش جعبه پیتزا پیکو

جعبه پیتزا پیکو

چاپ و تولید جعبه پیتزا خانواده

جعبه پیتزا خانواده

خرید جعبه پیتزا مثلثی اختصاصی

جعبه پیتزا مثلثی

جعبه پیتزا گرد با مقوای بهداشتی

جعبه پیتزا گرد

فروش جعبه پیتزا مخصوص سالن

جعبه پیتزا سالن

تولید کننده جعبه پیتزا دسته دار

جعبه پیتزا دسته دار

تولید کننده جعبه پیتزا هشت ضلعی در تهران

جعبه پیتزا هشت ضلعی

جعبه پیتزا بهداشتی

تولید جعبه پیتزا با جنس های مختلف

سفارش و چاپ جعبه پیتزا چقدر زمان میبره ؟

در طراحی جعبه پیتزا از چند رنگ بندی میتونم استفاده کنم ؟

چاپ جعبه پیترا ارزان قیمت
چاپ جعبه پیترا
چاپ جعبه پیتزا 6 گوشه
جعبه پیتزا ۶ گوشه
جعبه پیتزا ایتالیایی رنگی
جعبه پیتزا رنگی
چاپ جعبه پیتزا مقوایی
جعبه پیتزا مقوایی
چاپ جعبه پیتزا در تهران
جعبه پیتزا سفید
چاپ جعبه پیتزا تمام رنگی
جعبه پیتزا تمام رنگی

جعبه پیتزا مینی : ٢٠*٢٠ ارتفاع ۴ 

جعبه پیتزا تک نفره : ٢۴*٢۴ ارتفاع ۴ 

جعبه دونفره : ٢۶.۵*٢۶.۵ ارتفاع ۴.۵

جعبه پیتزا خانواده کوچک : ٣٠*٣٠ ارتفاع ۵

جعبه پیتزا سوپر خانواده : سایز ۴٠ ارتفاع ۵

نوع فونت و رنگ بندی و طراحی در جعبه پیتزا بسیار مهم است. طراحی بسته بندی پیتزا هم به عنوان حفظ کننده مواد غذایی اهمیت زیادی دارد. شرکت چاپو تولید کننده جعبه فست فود با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته، بهرمندی از تیم طراح با تجربه و استفاده از جوهر درجه یک در چاپ توانسته رضایت مشتری های خود را جلب کند.

چاپ روی جعبه پیتزا

بسیاری از رستوران های کوچک از جعبه های پیتزای خام بدون هیچگونه طرحی استفاده می کنند؛ اما اگر نگاهی به فست فودهای و رستوران های بزرگ بیندازیم متوجه می شویم که همه آنها بسته بندی های مخصوص به خود دارند. شما نیز اگر برای موفقیت برنامه ای دراز مدت دارید و می خواهید از رقبای خود جا نمانید چاره ای جز این ندارید که غذاهای با کیفیت خود را در جعبه هایی زیبا تحویل مشتری دهید. چندین برابر هزینه ای که بابت چاپ روی جعبه پیتزا می پردازید جبران خواهد شد.

 

چاپ روی جعبه پیتزا با طراحی های فصلی و مناسبتی

در صورتی که شما برای هر فصل جعبه پیتزایی با تم خاص داشته باشید حس خوبی به مشتری خود خواهید داد. قابل تصور است که جعبه هایی با تم های پاییزی و زمستانی چه حال و هوای خوبی در مشتری ها و حتی خود شما و کارکنان مجموعه ایجاد می کند. کافیست از خلاقیت سرشار خود استفاده کنید و طرحی زیبا در ذهن خود بیاورید و از طراحان حرفه ای برای گسترش ایده و تصویر ذهنی خود کمک بگیرید.

جعبه پیتزا از کجا بخرم

گروه جعبه سازی چاپو با سالها تجربه در طراحی، تولید و چاپ جعبه پیتزا برای برند های بزرگ صنعت غدایی ( رستوران و فست فود ) مفتخر است تا تمامی نیاز های شما برای سفارش جعبه را برطرف نماید.

بسته بندی غذا یکی از اصول بهداشتی بودن آن هاست. اگر مشتری پس از دریافت غذا احساس خوبی به جعبه آن نداشته باشد، بدون شک دیگر به رستوران و فست فودی شما مراجعه نمی کند. بنابراین بهتر است از مواد مرغوب و باکیفیت و همچنین طرح های ویژه با استانداردهای بهداشتی برای تولید جعبه پیتزا استفاده شود.

اغلب جعبه های پیتزا از جنس مقوا یا کارتن های ضخیم با رنگ های سفید، نخودی و حتی دیگر رنگ های مد نظر مشتری هستند. این جعبه ها به انواع مختلفی همچون مقوای دوبلکس، مقوای بهداشتی با روکش گلاسه و مقوای ایفلوت لمینت شده دسته بندی می شوند. تمامی این جعبه پیتزا بهداشتی با دستگاه های خاصی برش می خوردند که کاملا بهداشتی باشند.

اغلب جعبه های پیتزایی که روی آن ها برند، نام و نشان، طرح و دیگر موارد مشابه چاپ شده باشد، طرفدار بیشتری در بین فست فودی ها و البته مشتریان دارد. در واقع مشتریان با دیدن جعبه اشتهای بیشتری پیدا می کنند و حتی ممکن است از طعم غذا نیز بیشتر خوششان بیاید.

دو نوع چاپ برای بسته بندی پیتزا وجود دارد که با توجه به مقوای به کار رفته در آن و البته بودجه سفارش دهنده انتخاب می شود. اغلب برای مقوای ایفلوت از چاپ فلکسو استفاده می شود. این چاپ جعبه هزینه بیشتری را نسبت به دیگر موارد مشابه دارد؛ البته با این روش تمام قسمت های جعبه قابل چاپ است.

چاپ افست نیز از دیگر موارد چاپ روی جعبه های پیتزاست که بیشترین انتخاب را در بین سفارش دهنده ها دارد. در این نوع چاپ، کیفیت و دقت بسیار بالاست و هزینه های نهایی برای مشتری کمتر تمام می شود.

طراحی و چاپ جعبه پیتزا

در دنیای پررقابت کسب و کار امروزی باید از تمام ابزارها به نفع خود استفاده کنید. چرا از جعبه پیتزا برای معرفی بیشتری خود به مشتری و ماندن در ذهن او استفاده نمی کنید؟ برند، آدرس و شماره تماس خود را روی جعبه پیتزا ثبت کنید.

از تاثیر رنگ ها در طراحی روی جعبه غافل نشوید. تاثیر رنگ ها در رواشناسی ثابت شده است. به کاربردن رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی باعث جلب توجه مشتری می شود. نکته دیگر در خرید جعبه پیتزا این است که کیفیت رنگ های به کار رفته برای چاپ روی جعبه باید بالا باشد در غیر اینصورت رنگ ها به پیتزای گرم و مرطوب می چسبند. موضوعی که اصلا خوشایند مشتری نیست.

تولیدی جعبه پیتزا

با توجه به اینکه رعایت و توجه به مسائل بهداشتی در تهیه جعبه پیتزا بسیار مهم است حتما باید از تولیدی معتبر برای تهیه جعبه پیتزا استفاده کرد. علاوه بر مسائل بهداشتی رعایت تمام نکات مطرح شده در خرید جعبه پیتزا از قبیل مقاومت جعبه، برخورداری از روکش استاندارد و نگهداری حرارت نیز باید مورد توجه قرار گیرد. قیمت تمام شده تهیه جعبه پیتزا نیز باید مقرون به صرفه باشد.  

چاپخانه جعبه پیتزا

صاحبان فست فودها و رستوران این فرصت را دارند که از جعبه پیتزا برای ماندگاری در ذهن مشتری استفاده کنند. با یک طراحی جذاب و منحصر به فرد نظر مشتری را به سمت خود جلب می کنید. ظاهر جعبه پیتزا اولین پیام شما به مشتری است. پس از در انتخاب طرح و ظاهر جعبه پیتزا و پیاده کردن طرح مد نظر خود روی آن حساس باشید. برای طراحی روی جعبه پیتزا باید از مواد استاندارد استفاده شود در غیر اینصورت زنگ های به کار رفته به پیتزا افزوده می شوند.

شکل جعبه پیتزا

از دیگر نکات مهم هنگام خرید جعبه پیتزا شکل آن است. جعبه های پیتزا در اشکال مختلف تهیه و به مشتری عرضه می شوند؛ زیرا پیتزا نیز دراشکال مختلفی طبخ می شود. به همین دلیل جعبه های پیتزا نیز در اشکال مختلف در دسترس رستوران ها و فست فودها هستند. مهم ترین اشکال موجود از جعبه پیتزا عبارتند از:

 • مربعی شکل یا به اصطلاح پنجره ای؛
 • مستطیلی یا به اصطلاح پنجره ای؛
 • شش ضلعی؛
 • هشت ضلعی؛
 • مثلثی شکل یا به صطلاح اسلایسی؛
 • شکل جعبه مخصوص سرو در سالن.

اشکال مختلف جعبه پیتزا در طرح های مختف تولید می شوند. طرح های مختلف جعبه پیتزا عبارتند از:

 • تاشو یا کلاسیک؛
 • کشویی؛
 • پروانه ای؛
 • دو تکه ( در طرخ های دو تکه درب و سینی از هم جدا هستند).

 

سایز مناسب جعبه پیتزا

جعبه های پیتزا در اندازه، شکل و ضخامت های مختلف تولید می شوند. پیتزا پس از تهیه باید رد جعبه های با اندازه مناسب قرار گیرد. در غیر اینصورت همان طور که می دانید فشرده یا جابه جا می شود. در واقع قرار گرفتن پیتزا در جعبه هایی با اندازه نامناسب پیتزا را بد شکل می کند.  نکته بسیار مهم دیگر که در هنگام خرید جعبه پیتزا مد نظر قرار می گیرد سایز آن است. سایزهای استاندارد انواع جعبه های پیتزا به شرح زیر است:

 • جعبه پیتزای مینی: ۱۸ × ۱۸ سانتی متر؛
 • جعبه کیک پیتزا: ۱۸ × ۱۸ سانتی متر؛
 • جعبه پیتزا جوان: ۲۰ × ۲۰ سانتی متر؛
 • جعبه پیتزا یک نفره: ۲۳ × ۲۳ سانتی متر؛
 • جعبه پیتزا کفی ۲۵: ۲۵ × ۲۵ سانتی متر؛
 • جعبه پیتزا دو نفره: ۲۲/۲ × ۲۷/۷ سانتی متر؛
 • جعبه پیتزای خانواده: ۳۵ × ۳۵ سانتی متر؛
 • جعبه پیتزای فامیلی: ۴۱ × ۴۱ سانتی متر؛
 • جعبه پیتزای دورهمی: ۵۵ × ۵۵ سانتی متر

جعبه پیتزا و به طور کلی بسته بندی انواع غذاها نقش بسیار مهمی در جلب رضایت مشتری و موفقیت کسب و کار رستوران ها، فست فودها و پیتزا فروشی ها دارد. در خرید جعبه پیتزا برخورداری از سیب سبز سلامت، مقاومت، طرح و نقش مطلوب، قابلیت نگهداری حرارت و اندازه متناسب بسیار مهم است. بی توجهی در انتخاب و خرید جعبه ای مناسب ممکن است سبب ضایع شدن زحمات تمام کارکنان و پرسنل رستوران ها خواهد شد.

تمامی جعبه های پیتزا قابل سفارش به طور عمده هستند. برای خرید و سفارش بسته بندی های عمده، ابتدا باید طرح و نوع جعبه را مشخص کنید. به این منظور تعداد پیتزاهایی که در طول روز به مشتریان تحویل می دهید را در نظر بگیرید و با توجه به آن جعبه پیتزا مدنظر را خریداری کنید. لازم به ذکر است برخی از جعبه ها با طرح و رنگ های آماده به طور عمده به فروش می رسند.

قیمت چاپ جعبه پیتزا

بدون شک یکی از مهمترین اولویت های خرید جعبه های پیتزا قیمت آن هاست. با توجه به آنکه درون این جعبه ها به طور مستقیم غذا قرار می گیرد، باید کیفیت بالایی داشته باشند. به طور کلی در قیمت نهایی عواملی مانند کیفیت بسته بندی، جنس جعبه، طراحی جعبه ها، نوع چاپ و رنگ آن ها تاثیر دارد. همچنین تعداد جعبه درخواستی نیز در قیمت ها موثر است.

خط قالب جعبه پیتزا

برای دانلود خط قالب جعبه پیتزا در سایز های مختلف کلیک کنید.

قالب جعبه پیتزا ۲۴

قالب جعبه پیتزا ۲۵

قالب جعبه پیتزا ۲۷

قالب جعبه پیتزا ۲۸

قالب جعبه پیتزا ۳۰

قالب جعبه پیتزا ۳۲

قالب جعبه پیتزا ۳۴

قالب جعبه پیتزا ۴۰

Subscribe
Notify of
guest
16 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
امید محمدی
امید محمدی
10 months ago

سلام یکی از همکار ها سایت شما رو به من معرفی کرده خواستم ببینم برای خرید جعبه پیتزا می تونم تو طراحی ش از ۴ رنگ استفاده کنم اخه طراحی لوگو پیتزا فروشی مون ۴ رنگ هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

امید محمدی
امید محمدی
Reply to  چاپو
10 months ago

پس من تماس میگیرم برای سفارش . ممنون

محمد بلوکی
محمد بلوکی
10 months ago

برای خرید جعبه پیتزا میخوام از جنس مقوای ایفلوت سفارش بدم شما با این جنس هم کار میکنید؟

احمد کلاته
احمد کلاته
8 months ago

سلام. جعبه پیتزا امسال ۱۴۰۰ قیمت ها ش میخواستم بدونم میشه برام لیست قیمت بفرستید؟

مجید امامی
مجید امامی
8 months ago

چاپ جعبه پیتزا خیلی با کیفیت بود. مرسی

ریحانا
ریحانا
7 months ago

سلام خسته نباشید من چاپ جعبه پیتزا دارم میخوام فقط اندازه جعبه پیتزا ارتفاع ش بیشتر باشه برای فینگر فود انجام میدید؟

fateme13
fateme13
7 months ago

سلام میخواستم جعبه پیتزا دو نفره قیمت بگیریم میشه راهنمایی کنید

armannaseri
armannaseri
7 months ago

سلام وقتتون بخیر جعبه پیتزا میخواستم با چاپ اسم فست فود خودمون باشه میشه بگید دونه ای چقدر هزینه ش هست ؟ تشکر 

ربیعی
ربیعی
4 months ago

سلام جعبه ۵۵*۵۵*۶ و۶۵*۶۵*۶ سانتی میخواستم.امکانش هست؟