چاپ جعبه دمنوش

ساخت و چاپ جعبه دمنوش با قیمت ارزان

جعبه دمنوش

اغلب روی جعبه‌های دمنوش نام شرکت، برند، لوگو و تصویری از چای و محصولی که درون جعبه قرار دارد چاپ می‌شود. درواقع چاپ روی این جعبه‌ها باعث جلب نظر مشتریان مختلف و شناخته شدن برند و شرکت تولیدکننده چای و دمنوش خواهد شد.

 

چاپ جعبه دمنوش

برای سفارش جعبه دمنوش و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آیا تولیدی چای و دمنوش دارید و به دنبال سفارش ساخت و چاپ جعبه چای و دمنوش خاص و منحصربه‌فرد هستید؟ این کار را به ما بسپارید؛ زیرا با استفاده از بهداشتی‌ترین تجهیزات، جعبه‌های به‌روز و شکیلی را برای شما تولید می‌کنیم که فروش محصولاتتان را افزایش دهید.

چای و دمنوش به‌عنوان نوشیدنی پرمصرف بعد از آب، به تعداد فراوانی به بازار عرضه می‌شوند و هریک از این محصولات سعی دارند به‌گونه‌ای رضایت مشتریان را کسب کنند؛ اما محصولی در این رقابت وسیع برنده می‌شود که بسته‌بندی کارآمد و بهتری داشته باشد.

برای تولید جعبه‌های دمنوش جنس‌های مختلفی وجود داشته که هریک ویژگی خاص خود را دارند. همچنین این جعبه‌ها جنبه‌های تبلیغاتی دارند و باعث شناخته شدن حوزه کاری شما می‌شوند. در ادامه قصد داریم به بررسی ویژگی‌های این محصول می‌پردازیم.

تصاویر روی جعبه‌های دمنوش نشان‌دهنده محصول درون جعبه همچون چای ترش، چای سبز، چای سیاه و دیگر دمنوش‌ها هستند. اغلب این تصاویر روی جعبه‌های مقوایی چاپ می‌شوند. همچنین این جعبه‌ها نسبت به دیگر بسته‌بندی‌های دمنوش قیمت پایین‌تری دارند و به‌راحتی قابل ارسال به سراسر کشور هستند. لازم به ذکر است امکان تولید انبوه آن‌ها نیز وجود دارد. به همین دلیل اغلب شرکت‌ها به دنبال سفارش این نوع جعبه‌ها هستند.

همان‌طور که می‌دانیم یکی از ملزومات مهم در پذیرایی، چای و دمنوش است. این محصولات در بسته‌بندی‌های مختلفی عرضه و تولید می‌شوند که هریک کاربرد خاص خود را دارند. برخی از ویژگی‌های این محصولات به شرح زیر است:

  •     جعبه‌های ساده مکعبی یا مستطیلی برای قرارگرفتن کیلویی دمنوش‌ها و چای؛
  •     قوطی‌های فلزی؛
  •     جعبه‌های چوبی.

اغلب داخل جعبه‌های چوی تقسیم‌بندی شده است که به‌راحتی هر نوع دمنوش کیسه‌ای با اندازه‌های مختلف در آن قرار بگیرد. همچنین یکی از ویژگی‌های دیگر سفارش این جعبه‌ها، کاربرد فراوان آن‌هاست؛ زیرا این محصولات برای تبلیغات سازمانی و شرکتی نیز استفاده می‌شوند. این محصولات ظاهر زیبایی دارند و به‌عنوان یک کالای لوکس برای قرارگیری روی میز در محل کار یا منزل مناسب هستند. همچنین هریک از انواع جعبه‌ها با توجه به سلیقه مشتری در اندازه‌های گوناگونی قابل طراحی و سفارش است. برای چاپ جعبه و سفارش طراحی و ساخت بسته بندی محصولات خود با گروه جعبه سازی چاپو تماس بگیرید.

یکی از انواع جعبه دمنوش پرطرف‌دار، جعبه‌های مقوایی هستند. این جعبه‌ها در اشکال مستطیلی یا مربعی تولید می‌گردند. اغلب این محصولات برای قراردادن دمنوش در وزن‌های ۱۰۰ گرمی، ۴۰۰، ۴۵۰ یا ۵۰۰ گرمی طراحی و تولید می‌شوند.

همچنین برای قرارگرفتن دمنوش‌های کیسه‌ای، بسته‌بندی‌های متفاوتی طراحی می‌شود. درون این جعبه‌ها به طور مجزا تقسیم‌بندی شده است که انواع کیسه‌های دمنوش با طعم‌های مختلف در هریک از این قسمت‌ها قرار بگیرند. با این ویژگی مقدار مناسبی دمنوش در این بسته‌بندی‌ها برای مصارف تک‌نفره قرار می‌گیرد و قدرت انتخاب را برای مهمانان فراهم می‌کند. به‌طورکلی این محصول در انواع ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ عددی طراحی و ساخته می‌شود. لازم به ذکر است تمامی این جعبه‌ها در محیطی کاملاً بهداشتی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تولید می‌شوند.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments