جعبه پیتزا خام

سفارش و خرید جعبه پیتزا خام با قیمت ارزان

خرید جعبه پیتزا خام

خرید جعبه پیتزا خام یکی از خدمات شرکت چاپو است. خدمات تولید این نوع از جعبه برای تمامی رستوران‌ها و فست‌فودهای شهر تهران و تمام شهر های کشور با دو جنس ایفلوت و کرافت با تایید وزارت بهداشت انجام می‌شود. بهترین قیمت جعبه پیتزا خام را همراه با بهترین کیفیت از چاپو بخواهید.

جعبه پیتزا خام سایز ۲۶

(حداقل ۱۰۰۰ تایی) قیمت : ۲۹۰۰ تومان

جعبه پیتزا خام سایز ۳۰

(حداقل ۱۰۰۰ تایی) قیمت : ۲۶۳۰ تومان

جعبه پیتزا خام سایز ۳۴

(حداقل ۱۰۰۰ تایی) قیمت : ۲۹۵۰ تومان

جعبه‌های پیتزا غیر مربعی، دارای ابعاد گوناگونی هستند که عموما براساس سلیقه سفارش دهنده و ابعاد پیتزا تعیین می‌شوند. اما در مورد جعبه‌ پیتزا خام مربعی ابعاد استانداردی وجود دارد که مرتبط با ابعاد گوناگون پیتزا تعیین شده است. تیراژ رایج تولید و فروش این جعبه‌ها از ۵۰۰ تا ۵۰ هزار و بیشتر است.  ابعاد استاندارد این جعبه‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

 • جعبه پیتزا مینی: ۱۸ در ۱۸ در ۳٫۵ سانتی‌متر و وزن ۵۱ گرم
 • جعبه کیک پیتزا: ۱۸ در ۱۸ در ۴٫۸ سانتی‌متر و وزن ۸۱ گرم
 • جعبه پیتزا جوان: ۲۰ در ۲۰ در ۳٫۵ سانتی‌متر و وزن ۶۲ گرم
 • جعبه پیتزا یک نفره: ۲۳ در ۲۳ در ۴ سانتی‌متر و وزن ۹۳ گرم
 • جعبه پیتزا کفی ۲۵: ۲۵ در ۲۵ در ۴ سانتی‌متر و وزن ۹۵ گرم
 • جعبه پیتزا دو نفره: ۲۶٫۵ در ۲۶٫۵ در ۴ سانتی‌متر و وزن ۱۱۴ گرم
 • جعبه پیتزا خانواده: ۳۰ در ۳۰ در ۴ سانتی‌متر (برخی عدد ۳۵ را عنوان می‌کنند) وزن ۱۶۰ گرم
 • جعبه پیتزا فامیلی: ۴۱ در ۴۱ در ۴٫۷ سانتی‌متر و وزن ۲۲۸ گرم
 • جعبه پیتزا دورهمی: ۵۵ در ۵۵ در ۴٫۵ سانتی‌متر و وزن ۳۷۳ گرم

ویژگی‌های یک جعبه پیتزا خوب

جعبه‌های پیتزا دارای اشکال، ابعاد و کارکردهای گوناگونی هستند؛ اما یک جعبه پیتزا خوب، جدا از شکل و نوع و ویژگی‌های چاپ، دارای ویژگی‌های خاصی است که کارایی آن را تضمین می‌کند و در زمان خرید جعبه پیتزا آماده باید به آن‌ها دقت کنید. با این ویژگی‌ها آشنا می‌شویم:

 • در برابر ضربه استحکام داشته باشد
 • با تکان خوردن جعبه، قطعات پیتزا از هم جدا نشوند و فرم پیتزا به‌هم نخورد
 • از پیتزا در برابر سرما، گرما، باران و نور محافظت کند
 • بهداشتی باشد و سلامت مشتری را حفظ کند
 • درجه حرارت پیتزا را تا زمانی قابل توجه در حدود ۷۰ درجه سانتی‌گراد حفظ کند
 • قیمت مناسبی داشته باشد تا هزینه پیتزا به مقدار زیادی افزایش پیدا نکند

جعبه پیتزا خام یا جعبه پیتزا آماده نوعی بسته‌بندی برای پیتزا است که روی آن عملیات چاپ برند، عکس یا اطلاعات محصول و مرکز تولید صورت نگرفته است. جعبه پیتزا خام دارای دو کاربرد مهم است. کاربرد اول مناسب رستوران‌ها و فست‌فودهایی است که به‌تازگی راه‌اندازی شده‌اند و می‌خواهند در هزینه‌های طراحی اختصاصی و چاپ روی جعبه، صرفه‌جویی کنند.

کاربرد دوم، کاربردی عمومی و مربوط به رستوران‌ها و فست‌فودهایی است که تولید بالایی دارند و گاهی با کمبود جعبه اختصاصی و دارای چاپ روبرو می‌شوند. این مراکز برای چنین مواقعی همیشه مقداری جعبه پیتزا خام در انبار خود نگهداری می‌کنند. این جعبه با جنس جعبه پیتزا ایفلوت و جعبه پیتزا کرافت در دسترس است. 

 

انواع بسته‌بندی بندی پیتزا

ویژگی اساسی جعبه پیتزا خام، نداشتن حروف، اشکال و تصاویر چاپی بر روی آن است. بنابراین می‌توانید انواع گوناگون جعبه‌های پیتزا را با این شرط که عملیات چاپ روی آن‌ها صورت نگرفته باشد در این گروه قرار دهید. البته باید توجه داشته باشیم که عموما مشتریان جعبه پیتزا خام، نوع مربعی آن را سفارش می‌دهند. در ادامه با انواع گوناگون جعبه پیتزا از نظر کاربری و شکل جعبه آشنا می‌شویم:

 • مربعی: رایج‌ترین نوع جعبه پیتزا و پرفروش‌ترین آن‌ها است و ابعاد بسیار متنوعی دارد.
 • شش‌ضلعی: برای به‌هم نخوردن فرم پیتزا در زمان جابه‌جایی طراحی شده است؛ قیمت مناسب و طراحی زیبایی دارد.
 • هشت‌ضلعی: جعبه‌های هشت‌ضلعی طراحی و زیبایی ویژه و طرفداران بسیار دارند.
 • مربعی دو تکه: مانند جعبه شیرینی، دارای دو تکه مجزا برای درب و کف است.
 • مثلثی: این نوع از جعبه‌ها را جعبه‌های اسلایسی یا برشی نیز می‌نامند. جعبه پیتزا مثلثی، یک برش مثلثی از پیتزا را در خود جای می‌دهد.
 • قیفی: یکی از انواع نادر جعبه‌های پیتزا و مخصوص مدلی ویژه از پیتزا است. در این مدل خاص پیتزا، مواد پیتزا در درون یک نان قیفی شکل ریخته می‌شود و محصول تولید شده، درون جعبه پیتزا قیفی قرار داده می‌شود.
 • پنجره‌ای: از انواع پرکاربرد جعبه پیتزا است که به شکل مستطیل، مربع و دو تکه تولید می‌شود.

اهمیت بسته‌بندی غذا

تولید غذاهای بیرون‌بر تنها مرحله اول از بازاریابی این محصولات غذایی است. بخش بسیار مهم دیگر در بازاریابی و فروش این محصولات، بسته‌بندی آن‌ها است. جعبه غذاهای رستورانی بیرون‌بر و غذاهای فست‌فود از پرکاربردترین انواع جعبه غذا در دنیا به‌شمار می‌آید. این جعبه‌ها تنوع بسیار بالایی دارند و در آن‌ها به مواردی چون: بهداشتی بودن، تناسب با غذا و شیوه مصرف و زیبایی دقت می‌شود. جعبه پیتزا خام یکی از انواع بسته‌بندی غذای بیرون‌بر است که با ویژگی‌های آن آشنا می‌شویم.

 

چرا از جعبه برای پیتزا استفاده می‌کنیم؟

امروزه حتی در بخش غذای داخلی فست‌فودها هم پیتزا در درون جعبه قرار داده می‌شود. هدف از قراردادن پیتزا در درون جعبه، محافظت از ساختار پیتزا در برابر ضربه و تکان‌های احتمالی، حفظ سلامت پیتزا و سرد نشدن پیتزا در زمان ارسال به آدرس سفارش دهنده است. بسته‌بندی پیتزا همچنین باعث اعتماد بیشتر به برند و مرکز تولید پیتزا و بازاریابی بهتر برای این غذای محبوب از بین فست‌فودها می‌شود.

بهترین جعبه پیتزا خام را از چاپو بخواهید

 جعبه سازی چاپو یکی از شرکت‌های باسابقه در زمینه تولید انواع جعبه‌ها برای محصولات مختلف و کسب‌وکارهای تولیدی است. این شرکت با بهره‌گیری از تیم مجرب طراحی و مدرن‌ترین ماشین‌آلات تولید جعبه و چاپ آماده است تا پاسخگوی درخواست‌های مشتریان خود باشد.

 

جعبه پیتزا خام با روکش گلاسه و تحریر سفید

کاغذهای تحریر سفید در واقع همان کاغذهای مخصوص چاپ و کاملا شبیه کاغذ تحریر هستند. از مزایای این نوع کاغذ می توان به مقاومت قابل قبول و نگهداری آسان و طولانی مدت اشاره کرد. کاغذ گلاسه در واقع همان کاغذ تحریر است که روکش براق سفید رنگ روی آن کشیده می شود. این کاغذ سطحی هموار داشته و مقاومت مناسبی نیز دارد. به طور کلی جعبه پیتزاها شامل دو دسته اصلی می شوند. جعبه های پیتزا با چاپ عمومی و جعبه های پیتزا با چاپ اختصاصی. جعبه های پیتزا با چاپ عمومی شامل دو گروه می شوند. جعبه پیتزای خام و بدون چاپ و جعبه پیتزاهای با چاپ های عمومی با چاپ های رنگی تک رنگ یا چند رنگ. جعبه پیتزاهای خام دارای روکش های کرافت، تحریر سفید و گلاسه هستند.

جعبه پیتزا خام با روکش کرافت

کاغذ کرافت از کیفیت مناسبی برخوردار است و در برابر پاره شدن نیز مقاومت خوبی دارد. به همین دلیل از این نوع کاغذ در صنایع بسته بندی استفاده زیادی می شود. با توجه به مقاومت بالای این کاغذ در کارتن سیمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این کاغذ کرافت در برابر نفوذ رطوبت مقاومت مناسبی دارد و همین موضوع سبب استفاده از آن در جعبه های مقوایی شده است که با رطوبت سر و کار دارند. جعبه های فست فودها از قبیل جعبه پیتزای خام و نیز بسته بندی های گوشت مهم ترین کاربرد این کاغذها هستند.

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ZIN.ARAT
ZIN.ARAT
5 months ago

سلام وقت تون بخیر یسری جعبه پیتزا بدون طرح می خوام میشه قیمت بفرمایید جعبه های پیتزا خام منظورم است در سایز کوچیک