جعبه شامپو

طراحی و تولید انواع جعبه های شامپو خلاقانه

تولید جعبه شامپو

طراحی و چاپ جعبه شامپو امری بسیار تخصصی است و نیاز به دانش و تجربه در این زمینه دارد. شرکت چاپو با سابقه درخشان خود در زمینه تولید، چاپ و طراحی انواع بسته بندی، می‌تواند خیال شما را در این زمینه آسوده کند. چاپو با داشتن مجهزترین چاپخانه کشور، و تیمی از برترین طراحان که با نکات مهم بازاریابی و طراحی آشنا هستند، بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

تولید و چاپ جعبه شامپو

در بحث بازاریابی همیشه عوامل بسیار زیادی دخیل هستند، که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، داشتن بسته بندی مناسب برای فروش است.برای سفارش جعبه تماس بگیرید. طراحی و ساخت جعبه باید به شکلی انجام شود، که بتوانید در میان رقبایتان بسیار بهتر جلوه کنید، و مشتری با دیدن محصول فورا جذب آن شود. به عنوان مثال برای ساخت جعبه شامپو یکی از مهم‌ترین معیارها، داشتن رنگ بندی جذاب، در کنار درج نوشته‌های مهم است. در ادامه با نکاتی که در طراحی و چاپ جعبه شامپو باید دقت داشته باشید، آشنا خواهید شد. همچنین میتوانید از صفحه چاپ جعبه دستمال کاغذی ما دیدن کنید.

یکی از مهم‌ترین مسائل در ساخت جعبه شامپو و دیگر محصولات مراقبت از مو، ظاهری زیبا است. در بسیاری از فروشگاه‌ها، محصولات در کنار یکدیگر چیده می‌شوند، و در صورتی که حتی بهترین شامپوی جهان را تولید کنید، باز هم ممکن است ظاهر محصول شما، مشتری را جذب نکند.

در تولید بسیاری از برندهای معروف جهان، سعی شده است تا از یک جعبه اختصاصی استفاده شود. البته در ایران متاسفانه بیشتر شامپوها دارای جعبه نیستند، و شما می‌توانید با تولید یک جعبه شامپو اختصاصی، چندین قدم از دیگر شرکت‌ها جلوتر باشید. اهمیت بسته بندی در کشورهای پیشرفته به شدت جدی گرفته می‌شود، و کمتر محصولی را خواهید یافت که بسته بندی نداشته باشد. همچنین داشتن جعبه برای محصولات می‌تواند روی برند سازی نیز نقش بسیار زیادی داشته باشد. لطفا از محصول جدید چاپ جعبه دارویی ما دیدن کنید.

البته طراحی جعبه و بسته بندی نیاز به دانش در این زمینه خواهد داشت، و خلاقیت مهم‌ترین اصل برای یک طراحی جذاب است. چاپو با مشاوران بسیاری که دارد، می‌تواند شما در طراحی انواع جعبه راهنمایی کند، و یک جعبه اختصاصی برای محصولات شما چاپ و تولید کند.

در کنار اهمیت طراحی زیبا برای بسته بندی شامپو، چندین عامل دیگر نیز روی میزان فروش محصولات شما تاثیر خواهند داشت. در ادامه قصد داریم به این موضوعات بپردازیم و برای آن‌ها مثال بزنیم.

درج نکات مفید و روش استفاده از محصولات

یکی از مهم‌ترین نکات در طراحی جعبه‌های خاص، درج نوشته‌های مربوط به محصول روی جعبه است. به عنوان مثال اگر شما یک نوع شامپوی خاص برای موهای چرب یا یک نوع شامپو رنگ تولید می‌کنید، باید روش استفاده، مواد تشکیل دهنده، نکات مهم در رابطه با مصرف و سایر موارد را ذکر کنید.

 

این نوشته‌ها شاید گاهی اوقات غیر ضروری به نظر برسند، اما در واقع به این خاطر است که نشان دهید به محصولات خود اهمیت می‌دهید، و آن را نسبت به محصولات مشابه در بازار برتر می‌دانید. سعی کنید در چاپ جعبه شامپو ویژگی‌های خاص محصولات را درج کنید، و با استفاده از رنگ بندی خاص، آن را از دیگر نوشته‌ها متمایز کنید.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای تولید جعبه

معمولا بسیای از شرکت‌ها، برای ساخت جعبه سعی می‌کنند هزینه‌های تولید را با استفاده از جعبه‌های معمولی کاهش دهند. استفاده از جعبه نامرغوب تاثیر مستقیمی روی کاهش فروش محصولات دارد، و به مشتری تلقین می‌کند که حتی ممکن است درون جعبه یک محصول بی‌کیفیت باشد.

برای جعبه شامپو استفاده از یک مقوای محکم، که تا حدودی به عنوان عایق نیز عمل کند بسیار مهم است. شرایط نگهداری محصولات در همه فروشگاه‌ها رعایت نمی‌شود، و مهم‌ترین قصد شما از داشتن بسته بندی، افزایش فروش است.

 

در صورتی که فروش شما بالا رود اما کیفیت محصولات پایین بیاید، قطعا در آینده تاثیر زیادی در بدنام شدن محصولات شما خواهد شد. در اکثر محصولات بهداشتی و دارویی، از جعبه ایندربرد برای ساخت استفاده می‌کنند، که یک جعبه استاندارد است و باعث حفظ کیفیت محصول می‌شود.

به قیمت تمام شده جعبه‌ها دقت کنید

یکی از دلایلی که شرکت‌ها معمولا تمایلی ندارند نسبت به ساخت جعبه شامپو اقدام کنند، قیمت انواع بسته بندی است. معمولا قیمت یک جعبه به عوامل مختلفی مانند تعداد رنگ استفاده شده در چاپ، نوع مقوا، داشتن بسته بندی خاص، و هزینه طراحی بستگی دارد.

همچنین تعداد چاپ جعبه نیز بر کاهش هزینه‌ها نقش بسزایی دارد. سعی کنید در ابتدا هزینه‌های تولیدی را در نظر بگیرید و شرکت‌های چاپ و بسته بندی را با یکدیگر مقایسه کنید. شرکت چاپو می‌تواند شما را در تمامی مراحل راهنمایی کند، و همچنین تنوع بالایی از کیفیت محصولات را برای شما فراهم کند.