چاپ جعبه پیراهن

طراحی و چاپ جعبه پیراهن مردانه

تولید جعبه پیراهن

تولید و چاپ جعبه پیراهن با مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی انجام میشود. جعبه پیراهن مردانه یکی از رایج ترین بسته بندی های پیراهن می باشد و نقش بزرگی در فروش این محصول دارد. 

چاپ جعبه پیراهن با بهترین قیمت
سفارش جعبه پیراهن

سفارش جعبه پیراهن

جعبه بسته بندی لباس در واقع اصالت محصولات تولیدی شما است و نباید از آن غافل شوید. برای آشنایی با خدمات و هزینه‌های طراحی و سفارش انواع چاپ جعبه پوشاک (لباس) با مشاوران چاپو تماس بگیرید تا به صورت مفصل شما را راهنمایی کنند.

چاپ جعبه پیراهن بصورت دوتکه تولید و چاپ میشود و از جنس مقوایی پشت طوسی است.جعبه پیراهن از دو قسمت رویه و زیره تشکیل میشود که معمولا چاپ و تبلیغات بر روی درب آن طراحی و چاپ میشود. در طراحی جعبه پیراهن میشود از طلاکوب استفاده کرده و همچنین چاپ را بصورت برجسته انجام داد تا در دید مشتری از جذابیت بیتشری برخوردار شود. پس مطمین باشید جعبه سازی در صنعت پوشاک و لباس خیلی مهم می باشد.

چاپ جعبه پیراهن از دیگرجعبه پوشاک هایی است که بسیار کاربرد دارد. بسیاری از افراد با دیدن جعبه بسته بندی لباس به کیفیت آن پی خواهند برد. بر اساس تجربه معمولا پیراهنی که جعبه نداشته باشد، حتی اگر از بهترین مارک دنیا هم باشد، مشتری انتظار ندارد که قیمت آن بالا باشد، و حتی آن را به عنوان لباس بی کیفیت و روزمره می‌شناسد. بسیاری از لباس فروشی‌ها برای فروش راحت‌تر پیراهن‌هایی که جعبه ندارند اقدام به تولید و چاپ جعبه برای پیراهن می‌کنند تا با قیمت بیشتری به فروش برسد.

جعبه بسته بندی لباس تا حد زیادی اولین تاثیر را در ذهن مشتری خواهد گذاشت. علاوه بر کیفیت محصولات، ظاهر بسته بندی بسیار مهم است. در ذهن بسیاری از افراد دیدن یک بسته بندی لباس بسیار شیک، مانند تبلیغات عمل می‌کند. این تصور در بین عموم وجود دارد که تولیدکننده‌ای که برای ظاهر محصولات خود هزینه می‌کند، قطعا روی کیفیت محصولات نیز حساس است. همچنین یک برند لوکس با ظاهر مناسب خود می‌تواند به افزایش مشتری منجر شود. در کل چهار نکته را می‌توان برای اهمیت بسته بندی با کیفیت و جذاب به خاطر سپرد:

  1. بسته بندی خوب از محصول محافظت می‌کند
  2. بسته بندی نقش تبلیغاتی دارد و محصول را به نمایش می‌گذارد
  3. خریداران را به خود جلب می‌کند
  4. محصول را از رقبا متمایز می‌کند

بسته بندی پبراهن مهم‌ترین بخش فروش است

داشتن یک بسته بندی بسیار شیک بیشترین تاثیر را در میزان فروش پیراهن تولید شده شما خواهد گذاشت. با طراحی یک جعبه بسته بندی پیراهن و استفاده از رنگ‌های چشمگیر می‌توانید مشتری را ترغیب به خرید کنید. بسیاری از صاحبان کسب و کار از اهمیت این امر غافل هستند و همیشه از کم بودن میزان فروش خود ناراضی هستند. اما نباید از میزان اهمیت بسته بندی غافل شد.

 

تولید جعبه پیراهن از چه جنسی استفاده میشود ؟

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حمید تهرانی
حمید تهرانی
9 months ago

سلام برای سفارش و خرید ۵۰۰ تا جعبه پیراهن میتونم بپرسم هزبنه چقدر میشه من خودم طراحی شو داخل فتوشاپ انجام دادم و فقط میخوام چاپ ش انجام بشه ؟

مریم
مریم
9 months ago

سلام روز خوش
حداقل تعدادی که میتونیم سفارش بدیم چه تعداد هست؟

مریم
مریم
Reply to  چاپو
7 months ago

مرسی . چاپ جعبه پیراهن مردانه کلا ۵۰۰ تا تولید کردیم .. حالا ببینم چیکار باید بکنیم برای بسته بندی شون بازم ممنون

حسین زمانی
حسین زمانی
8 months ago

برای سفارش چاپ جعبه پیراهن حداقل چه تعدادی سفارش بدیم؟