چاپ هولوگرام دو بعدی

چاپ و طراحی  هولوگرام دو بعدی با بهترین قیمت و تحویل فوری

هولوگرام دو بعدی

طراحی و چاپ هولوگرام ۲ بعدی در رنگ بندی و سایز های سفارش مشتری. هولوگرام های دو بعدی از دو زاویه دید متفاوت دارد و از نظر امنیتی بسیار قوی می باشد.

طراحی و چاپ هولوگرام دو بعدی
قیمت هولوگرام

هولوگرام دوبعدی

هولوگرام دو بعدی برچسبی رنگی در رنگ های نقره ایی و رنگین کمانی است. یک ویژگی که این هولوگرام را متمایز می کند جعل این هولوگرام به هیچ عنوان امکان  پذیر نمی باشد. بعد از استفاده از هولوگرام این محصول به محض جداسازی خش برداشته و همین امر استفاده مجدد از هولوگرام را غیر ممکن می کند. برای سفارش چاپ هولوگرام فوری با ما تماس بگیرید.

 هولوگرام دو بعدی چه استفاده هایی می توان کرد.

هولوگرام جز محصولاتی است که برای تضمین از اصل بودن یک کالا استفاده می شود. هولوگرام های دوبعدی با ظاهری زیبا و امنیت بالایی که دارند می تواند بر روی کالاهای مختلفی از جمله: کارت های اعتباری، گواهینامه ها، تولید قطعات صنعتی، کارت های شناسایی، محصولات بهداشتی و دارویی و.. استفاده کرد.

نحوه ساختن هولوگرام دو بعدی به چه نحوی است؟

با کمک دستگاه های دیجیتال دات ماتریکس بعد از طراحی تصاویر و استفاده از دستگاه های دیجیتال و با کمک نور لیزر روی هولوگرام ها به صورت نقاطی تو رفته که این نقاط با چشم  قابل دیدن نیست. این نوع هولوگرام ها غیر قابل جعل بوده و کپی برداری غیر ممکن است. در اثر تایش نور خورشید بر روی این نقاط طیف رنگی نمایش داده می شود. استفاده از بارکد کالا بر روی هولوگرام های دوبعدی یکی از ویژگی های این محصول است که به راحتی با اسکن کرد و با تلفن های هوشمند می توان بار کد کالا را شناسایی کرد و جنس اصلی را تشخیص داد.

طراحی هولوگرام دو بعدی

طراحی هولوگرام های دو بعدی بر اساس کد کالا و یا شماره سریال کالا انجام می شود. برای طراحی یک کار تخصصی و منحصر به فرد قیمت طراحی مقدارزی بیشتر از طراحی های عمومی است. در طراحی هولوگرام های دو بعدی تمامی ضریب های امنیتی رعایت می شود. طراحی ویژه و امنیتی  برای محصولات تواید شده در بازار صادرات و واردات بسیار کاربردی است.