جعبه خرما مضافتی

سفارش و تولید انواع جعبه خرما با قیمت ارزان

خرما مضافتی

یکی از مهمترین مراحل فروش خرما بسته بندی آن است. جعبه خرما مضافتی با جنس های ایفلوت و لمینتی تولید و چاپ میشود. ما با طراحی خاص و نوین میتوانیم خرما تولیدی شما را برای تان با بسته بندی خاص و شیک انجام دهیم. 

جعبه خرمای مضافتی
جعبه خرما فروشگاهی

انواع جعبه های خرما مناسب برای فروش در فروشگاه و صادرات با طراحی سفارشی شما در کمترین زمان ممکن انجام میشود. جعبه خرما مضافتی بهداشتی با چاپ رنگی در مجموعه چاپو.

خرما مضافتی از دیگر محصولات پر طرف ‌داری است که مشتریان بسیاری دارد. به همین سبب توجه به نوع بسته‌بندی آن برای بسیاری از تولیدکنندگانی که به دنبال فروش بیشتر هستند اهمیت دارد. همچنین بحث صادرات این قبیل محصولات نیز این روزها بسیار داغ است؛ اما موفقیت در امر صادرات بدون توجه به بسته‌بندی خرما مضافتی و رسیدن به کیفیت‌های استاندارد جهانی محال است!

جدای از بحث صادرات، نوع بسته‌بندی خرما مخصوصا از نوع مضافتی تأثیر بسیار زیادی در حفظ کیفیت این محصولات دارد. از آنجایی ‌که قرار است این محصول تا مدت‌ها در این جعبه‌ها باقی بماند، توجه به حفظ کیفیت در قالب این جعبه‌ها مهم است. بسیاری از تولیدکنندگان در پی خرید جعبه‌ها و بسته‌بندی‌هایی هستند که می‌تواند کیفیت اولیه خرماها را حفظ کرده و این محصولات طعم بی‌نظیر نخلستان را زیر زبان آن‌ها زنده کند.

آشنایی با انواع بسته‌بندی خرما مضافتی

بدیهی است اینکه این محصولات به چه کشوری صادر می‌شوند یا برای مصرف داخلی بسته‌بندی می‌شوند نقش بسیار مهمی در طراحی و تولید جعبه‌های خرما دارد. گاهی بحث کیفیت اولویت بیشتری دارد و گاهی توجه به معیارهای ظاهری حیاتی ‌تر از هر چیز دیگری است. به همین سبب تنوع قابل ‌توجهی نیز در طرح، رنگ، سایز و اندازه این نوع بسته‌بندی‌ها نیز به چشم می‌خورد.

در صورتی ‌که هدف از بسته‌بندی خرماها صادرات نباشد و قرار باشد این محصولات برای بازارهای داخلی ارسال شوند، معمولا از نمونه‌های ارزان و رایج استفاده می‌شود. این نمونه‌ها که به نام تلسکوپی شهرت دارند، دارای دو بخش کفی و در جداگانه است که آن نیز در انواع و اندازه‌های متنوعی تولید می‌شود. البته طراحی ظاهری و کیفیت مقواها از جمله نکاتی است که هنگام بسته‌بندی برای مصرف داخلی مورد توجه قرار می‌گیرد.

این روزها و با رونق گرفتن صادرات، بسته‌بندی خرما مضافتی و دیگر انواع این محصولات وارد حوزه جدی ‌تری شده است. چاپو از جمله عرضه‌ کنندگان این نوع بسته‌بندی‌های نوین و حرفه‌ای است که با نام کیبوردی شناخته می‌شوند. این جعبه‌ها همانند صندوقچه‌های مقوایی هستند که بسیار لوکس و شیک به‌ حساب می‌آیند و نزد مشتریان خارجی بسیار شکیل و زیبا جلوه می‌کنند.

همچنین انواع دیگری از این بسته‌بندی‌ها نظیر نمونه‌های کشویی طراحی و تولید می‌شوند که همانند قوطی کبریت هستند و مدل خلاقانه‌ای از این بسته‌بندی‌ها محسوب می‌شوند.

بسته‌بندی خرما مضافتی مخصوصا اگر برای صادرات باشد، به ‌‌وسیله دستگاه‌ها و سیستم‌های مجهز و پیشرفته‌ای صورت می‌گیرد که کار طراحی، برش و اتصالات مختلف این بسته‌ها را انجام می‌دهند. بدیهی است نخستین گام در تولید این جعبه‌ها، توجه به طراحی اولیه آن‌ها و عرضه تنوع مناسب در طرح و رنگ آن‌ها است. سپس توجه به کیفیت و استحکام لازم مقواها در درجه دوم قرار می‌گیرد.

تولیدکنندگان این نوع بسته‌بندی‌ها همچون چاپو همواره به این نکته که هدف از طراحی این جعبه‌ها چیست دقت دارند. به همین سبب تنوع بسیار زیادی از اندازه، شکل، طرح و رنگ را در این نمونه‌ها شاهد خواهید بود. این مسئله باعث می‌شود که تولیدکنندگان خرما مضافتی آزادی زیادی برای انتخاب و ثبت سفارش داشته باشند. همچنین استفاده از بهترین تجهیزات برای چاپ طرح‌های بسته‌بندی و به ‌کارگیری از مرغوب‌ترین مقواها از مهم‌ترین نکاتی است که همکاری با این مجموعه‌ها را برای حفظ کیفیت و اعتبار برند مطلوب می‌کند. محصول جدید چاپ جعبه ادکلن به مجموعه جعبه سازی چاپو اضافه شد.

اولین گام از سفارش این نوع جعبه‌ها از چاپو آن است که از میان تنوع مناسبی که در طراحی، ابعاد، مدل و اندازه‌های مختلف این جعبه‌ها وجود دارد، نمونه دلخواه خود را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که گاهی در برخی موارد امکان اعمال ‌نظر مشتریان نیز در ویرایش طراحی وجود دارد. گام بعدی هماهنگی‌هایی است که شما برای افزودن لوگو و برخی المان‌های شرکتی به این جعبه‌ها با تیم تولیدکننده انجام می‌دهید.

پس از استعلام قیمت و هماهنگی‌های لازم این امکان را دارید که سفارش دقیق خود مبنی ‌بر تعداد و نوع جعبه‌ها را ثبت کنید. جالب است بدانید پیش از اقدام برای خرید این فرصت بی‌نظیر را دارید که با همکاران ما در پشتیبانی تماس بگیرید و اطلاعات لازم در خصوص سفارش خود را کسب کنید.

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حضرتی
حضرتی
6 months ago

سلام وقت بخیر حدود ۳۰۰۰ تا جعبه خرما مضافتی میخوام روی جعبه هم طلق داشته باشه تا محصول دیده بشه طراحی هم ندارم میشه راهنمایی کنید