ساخت جعبه جوراب

چاپ جعبه اختصاصی برای جوراب 

چاپ جعبه جوراب

چاپ انواع جعبه جوراب زنانه و مردانه با کمترین قیمت و اجرای طراحی های خاص در گروه جعبه سازی چاپو انجام میشود. بسته بندی اختصاصی پوشاک و جعبه های جوراب امروز خیلی مهم هستن و برای رقابت بسیار تاثیر گذارن.

چاپ جعبه جوراب ارزان
طراحی و ساخت جعبه جوراب

طراحی جعبه جوراب

طراحی روی جعبه جوراب بسیار مهم هست. مشتری ها با طراحی بسته بندی با محصول ارتباط میگیرن و تصمیم به خرید میکنن. 

جوراب از آن دسته پوشاکی است که هر روز مورد استفاده قرار می گیرد و همه افراد جامعه در هر سنی که باشند به جوراب نیاز دارند. امروزه انواع مختلف جعبه جوراب تولید می شود که علاوه بر کاربردی که در فروشگاه ها دارند، برای هدیه دادن نیز مناسب هستند.

در واقع بسته بندی پوشاک در نگاه اول نظر مشتریان را به خود جلب می کند؛ به همین دلیل این محصولات علاوه بر کیفیت، باید ظاهر زیبایی نیز داشته باشند که در بازاریابی موثر واقع شوند. طراحی مطلوب جعبه های جوراب ارزش کالا را حفظ می کند و جلوه ویژه ای را به محصول می دهد.

با توجه به سلیقه و بودجه خود، هر نوع جعبه ای را که نیاز دارید سفارش داده و از این طریق درآمد خود را نیز افزایش دهید. در ادامه برخی از انواع بسته بندی های جوراب را معرفی می کنیم.

ساخت و خرید جعبه های جوراب

ساخت جعبه های جوراب مردانه و زنانه جزو دسته جعبه بسته بندی پوشاک است و در فروش این محصول بسیار تاثیر دارد. همیشه خرید جعبه جوراب برای تولید کنند گان دقه دقه بود و هست چون باید در طراحی جعبه جوراب یک قدم از بقیه رقیا جلوتر باشن و خوب خودتون میدونید طراح خوب نعمت هست. گروه جعبه سازی چاپو با استفاده از تیم طراح حرفه ای کار برای تولید و ساخت جعبه محصول شما راحت کرده و شما میتونید سفارش خود را از بین ۱۵ طراحی حرفه ای برای این مدل جعبه انتخاب کنید و اسم برند و متن خود را روی جعبه چاپ کنید. نکته بعدی ساخت جعبه با جنس مقوایی محکم هست ما با استفاده از مقوای درجه ۱ کیفیت کحصول خود را برای شما گارنتی میکنیم و در صورت هر گونه مشکل در جعبه ها شما میتونید تمامی سفارش خود را مرجوع کنید.

اغلب جعبه های جوراب در اندازه هایی به طول ۲۷ سانتی متر، عرض ۱۲ سانتی متر و ارتفاعی در حدود ۲ سانتی متر تولید می شود. تمامی این موارد با توجه به سلیقه سفارش دهنده قابل تغییر است. برخی از انواع مدل بسته بندی جوراب را در زیر معرفی می کنیم:

بسته بندی های سخت و چوبی: این نوع جعبه ها در اندازه های مختلفی تولید می شوند. همچنین به دلیل استفاده از چوب در آن ها بسیار شکیل هستند و ارزش کالا را بالا می برند.

بسته بندی های کاغذی و مقوایی: در این نوع بسته بندی ها هر نوع کاغذ یا مقوایی قابل استفاده است. در واقع با توجه به بودجه ای که دارید، این محصول را سفارش می دهید. بسته بندی های مقوایی به اشکال گوناگونی همچون مربع، مستطیل، چند ضلعی، هرمی و ذوزنقه قابل سفارش است.

بسته بندی های کشویی: پس از انتخاب مدل جعبه جوراب، باید نوع باز و بسته شدن آن را نیز انتخاب کنید. بسته بندی های کشویی، جذابیت خاصی را به کالا می دهند و اغلب برای تعداد کمی جوراب مناسب هستند.

بسته بندی کتابی: این نوع بسته بندی ها برای تعداد بالایی جوراب طراحی می شوند. البته با توجه به سلیقه مشتری قابل تغییر است.

بسته بندی های ساده: این جعبه های سنتی دارای یک درب هستند که مانند جعبه های ساده از روی قسمت اصلی برداشته می شوند. روی تمامی جعبه های نام برده امکان چاپ عکس و نوشته نیز وجود دارد.

قیمت و خرید جعبه جوراب

جعبه های پوشاک باید به طور مقرون به صرفه تولید شوند. برای طراحی، تولید و ساخت بسته بندی های جوراب، ابتدا طرح و نوع جعبه مدنظر را خود را انتخاب کرده و ابعادی که در نظر دارید را مشخص کنید. اغلب در قیمت جعبه جوراب مدل، اندازه، نوع مقوا یا چوب، تعداد کالای درخواستی، طرح و نوشته چاپ شده روی بسته تاثیر دارد. همچنین قیمت جعبه ها با توجه به قیمت روز کارتن و مقوا تعیین می شود. البته تعداد تیراژ نیز در قیمت نهایی تاثیرگذار است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.