جعبه سیب زمینی سرخ کرده

چاپ بسته بندی سیب زمینی بیرون بر برای فست فود ها 

جعبه سیب زمینی

طراحی جعبه های سیب رمینی های سرخ شده برای بسته بندی فست فود ها با انواع جنس مختلف تولید میشود. سرور سیب زمینی در فست فود ها با ظرف یکبار مصرف کاغذی، مقوایی، کارتنی و چاپ چند رنگ یه تجربه عالی است.

جعبه سیب زمینی سرخ شده

سفره ای یک تکه ساده : قیمت هر عدد ۱۱۰۰

سفره ای یک تکه ساده بزرگ : قیمت هر عدد ۱۴۰۰

صندوقی متوسط : قیمت هر عدد ۱۰۵۰

صندوقی بزرگ : قیمت هر عدد ۱۳۰۰

مخروطی دهانه متوسط : قیمت هر عدد ۱۴۰۰

مخروطی دهانه بزرگ : قیمت هر عدد ۱۵۵۰

از صفحه جعبه شیرینی خانگی بازدید کنید.

سیب‌زمینی سرخ‌کرده یکی از آن خوراکی‌های پرطرفداری است که مشتریان بسیاری آن را حتی به ‌عنوان دسر و پیش‌غذا قبل از آماده‌ شدن سفارش‌های خود نیز می‌پسندند. به همین سبب ظاهر جذاب جعبه سیب‌زمینی و کارایی مناسب آن یکی از مهم‌ترین معیارهای این قبیل کسب‌ و کارها به‌ حساب می‌‌آید. درواقع اگر به فکر آن هستید که سود مناسبی از فروش سیب ‌زمینی‌های دوست‌داشتنی از آن خود کنید، بهتر است فکر بکری را برای طراحی، ساخت و تولید این جعبه‌های کاربردی به کار بگیرید.

این روزها بسیاری از فودکورت‌ها، فست ‌فود ها و سالن‌های غذاخوری بزرگ و مشهور بر سر انتخاب بهترین طراحی این نوع جعبه‌ها رقابت دارند. این تجارت‌ها همواره در حال تلاش هستند که مشتریان بیشتری را تحت تأثیر قرار دهند و از بهترین ایده‌ها برای جلب نظر و البته رضایت آن‌ها بهره ببرند.

با بهبود مشخصات جعبه سیب‌زمینی، فروش خود را دوچندان کنید!

از آنجایی ‌که طراحی و ساخت این نوع جعبه‌ها کاملا به کاربرد آن‌ها وابسته است، بسته به اینکه سیب‌زمینی چگونه سرو می‌شود، انواع مختلفی از جعبه‌ها تولید می‌شود. به‌ عنوان ‌مثال از مهم‌ترین و جذاب‌ترین نمونه‌های جعبه سیب‌زمینی باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • جعبه گلدانی؛
  • جعبه مربعی یا مستطیلی مخصوص سالن‌؛
  • جعبه‌های سفره‌ای با ابعاد متنوع؛
  • و از همه مهم‌تر مدل‌های قفلی.

همان‌طور که مشاهده کردید، هر یک از این مدل جعبه‌ها بسته به نیازهای مشتریان طراحی و تولید شده‌اند. به ‌عنوان ‌مثال جعبه‌های قفلی برای مواردی که مشتریان تمایل به بیرون بردن سیب‌زمینی دارند مناسب است. این در حالی است که نمونه‌های مربعی و مستطیلی سالنی به همراه غذای اصلی یا جداگانه در سالن‌های غذاخوری و فست ‌فودها سرو می‌شود؛ بنابراین توجه به نوع سرو سیب زمینی‌ها طراحی و ساخت نوع جعبه‌ها نیز متفاوت خواهد بود.

از طرفی این جعبه‌ها در هر شکل و ظاهری که باشند، دارای سایز و ابعاد بسیار متنوعی هستند که نیازهای مشتریان را برآورده سازد. این ابعاد از کوچک تا نمونه‌های خانواده و مانند آن را شامل می‌شود. شما این امکان را دارید که متناسب با سلیقه و البته نیازهای کسب‌وکار خود نمونه‌های مختلفی را سفارش دهید.

جعبه سیب زمینی بیرون بر

یکی از پر استفاده ترین نوع چاپ جعبه فست فود ها جعبه سیب زمینی بیرون بر است. بیشتر برای غذای بیرون بر و داخل سالن استفاده میشود. ظرف سیب زمینی بهترین جا برای تبلیغ برند فست فود ها می باشد.

جعبه سیب زمینی در چاپو

تولید جعبه های مخصوص سیب زمینی های سرخ شده برای فست فود ها و طراح های آماده در چاپو با استفاده از جنس مناسب (ایندربرد) برای جلوگیری از بو گرفتن و له شدن کاغذ جعبه استفاده میشود.

ویژگی‌های ظاهری هر یک از این جعبه‌ها نیز با توجه به در نظر گرفتن نوع آن متفاوت خواهد بود. به‌ عنوان ‌مثال ابعاد، اندازه و حجم جعبه‌های مکعبی با نمونه‌های مک ‌دونالدی کاملا متفاوت است. این بسته‌بندی‌ها معمولا در طرح و رنگ‌های بسیار متنوعی طراحی و تولید می‌شوند و دست شما را برای انتخاب باز گذاشته‌اند.

جنس آن‌ها نیز بسته به کیفیت می‌تواند متنوع باشد؛ ولی معمولا بسیاری از این نمونه‌ها سلفون هستند. همچنین توجه به سبک بودن در طراحی این قبیل جعبه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. جالب است بدانید نکات بهداشتی و سلامت مصرف‌ کنندگان همواره از نکات مورد توجه برای طراحی این نوع جعبه‌ها بوده است.

از آنجایی‌ که جعبه سیب‌زمینی مستقیما با خوراکی در ارتباط است، از لایه‌های روغنی برای جلوگیری از جذب روغن به کار گرفته می‌شود. همچنین توجه به تهویه هوای مناسب جعبه و حتی نکاتی در خصوص چاپ روی بسته‌بندی نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

فرق جعبه سیب‌زمینی داخل سالن و بیرون‌بر

بدیهی است به علت کارایی متفاوت این دو نوع جعبه باید طراحی ظاهری و جنس و مرغوبیت آن‌ها نیز متفاوت باشد. مهم‌ترین نکته آن است که جعبه‌های بیرون‌بر باید به‌ گونه‌ای باشند که مشتریان امکان قفل‌ کردن آن را داشته باشند. همچنین بهتر است که کیفیت بسته‌بندی و مرغوبیت آن نیز بیشتر باشد؛ چراکه افراد ممکن است این جعبه‌ها را برای مدت ‌زمان بیشتری نگهداری کنند. در این صورت کیفیت بهتر منجر به حفظ کیفیت سیب‌ زمینی‌ها و همچنین رعایت بهداشت آن‌ها برای مصرف‌کننده خواهد شد.

جعبه‌های داخل سالنی که به شیوه‌های بسیار متنوعی طراحی و تولید می‌شوند، به شکل سرباز طراحی شده‌اند که امکان دسترسی مشتریان به حجم بیشتری از خوراکی را مهیا می‌کند. از طرفی از آنجایی‌ که این جعبه‌ها معمولا بیرون برده نمی‌شوند، کاهش کیفیت و حتی شکل ظاهری آن‌ها از نظر اقتصادی برای سالن‌ داران مقرون‌ به‌صرفه‌تر خواهد بود.

البته توجه به این نکات و مسائل کاملا به نیازها و اهداف مشتریان وابسته است؛ چراکه طرح‌های سرو خوراکی در سالن‌های غذاخوری و فست فود ها مختلف می‌تواند متنوع باشد. به همین سبب طراحی ظاهری و کاربرد این قبیل جعبه‌ها نیز در همین راستا دارای تنوع فوق‌العاده‌ای است که امکان سفارش این تنوع از چاپو را خواهید داشت. برای سفارش آنلاین جعبه کلیک کنید.

قالب جعبه سیب زمینی

برای دانلود خط قالب جعبه سیب زمینی در مدل های مختلف کلیک کنید.

قالب گلدانی

قالب پلیت سالن

قالب سفره ای

قالب صندوقی

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan Zakir
Hasan Zakir
10 months ago

برای فست فود، میخوام خرید جعبه سیب زمینی سرخ کرده داخل سالن و بیرون بر سفارش بدم. حداقل چه تعداد باید سفارش بدم ؟